Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Patrycja R.
  zachodniopomorskie
  Czekamy na adaptacje projektu. Zmiany jakie wprowadziliśmy bądź musieliśmy wprowadzić to garaż dwustanowiskowy, kotłownia będzie w pralni, wejście do lazienki koło pralni będzie przeniesione, Zmiany również nastąpią w garderobie. Nie chcemy żeby z garderoby wchodziło się do łazienki więc będzie zrobiona ścianka i osobne wejście do łazienki. Podniesiemy połać dachu z 22° do 30°, zmuszają nas do tego warunki zabudowy. No nic teraz czekać na adaptację i pozwolenie. 
  15 maja 2021, 08:44

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  2
  0
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem