AŻ 15% RABATU NA GOTOWE PROJEKTY DOMÓW + SŁODKA NIESPODZIANKA Z OKAZJI DNIA MATKI 👩💞 POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ!
15% RABATU NA GOTOWE PROJEKTY DOMÓW + SŁODKA NIESPODZIANKA

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

powierzchnia użytkowa


od   do

kondygnacje

garaż

pokoje

Wymiary działki

rodzaj dachu

kąt nachylenia dachu

Strop (parter)

Strop (piętro)

kalenica do drogi

minimalna wysokość ścianki kolankowej

maksymalna wysokość budynku

Wejście

użytkowanie

elewacja i bryły

wymiary elewacji

koszt budowy


od   do tys.

technologia budowy

instalacje grzewcze

energooszczędność

pozostałe

Wyjątkowe projekty domów we współczesnym stylu. Kolekcja 2019/2020.

Znaleziono projekty domów:  266
Znaleziono warianty: 163
malejąco

Projekty domów tanich w budowie

Budowa domu to duży wydatek, można jednak zoptymalizować koszty, tak, maksymalnie je ograniczyć, bez szkody dla komfortu mieszkańców. Projekty domów tanich w budowie stanowią aktualnie bardzo szerokie portfolio większości biur projektowych, dzięki czemu wybór jest dość spory.

Domy tanie w budowie to domy, które wyróżniają się regularnymi kształtami i małą ilością detali architektonicznych – dzięki temu są o wiele tańsze w realizacji. Proste bryły oparte są najczęściej na rzucie prostokątnym lub kwadratu i pokrywa je dwuspadowy dach, pod którym kryje się użytkowe poddasze. Nie tylko zapewnia ono dodatkową przestrzeń do zagospodarowania, ale sprzyja też ograniczeniu strat ciepła uciekającego przez dach. Warto pamiętać o tym, że decydując się na projekt taniego domu, wcale nie trzeba ograniczać się, jeżeli chodzi o jego wielkość – zmniejszenie kosztów zależy bowiem od braku skomplikowania bryły, a nie jej gabarytów.

Projekt taniego domu wcale nie musi oznaczać, że będzie to dom nijaki i nudny. Elewacje budynku można zaprojektować z rozmysłem i fantazją, wybierając eleganckie materiały wykończeniowe, ozdobne elementy małej architektury, czy naturalne okładziny, takie jak drewno czy kamień, które wyróżnią budynek. Prosta bryła budynku sprzyja tego typu rozwiązaniom, sprawiając, że dom nie wywołuje przytłaczającego wrażenia.

W kategorii projektów tanich domów jednorodzinnych znaleźć można propozycje zarówno dla małej, jak i dużej rodziny, uwzględniające potrzeby każdego jej członka. Zaletą domów o zwartej, minimalistycznej bryle jest fakt, że z łatwością postawić można je na każdego rodzaju działce oraz wpasować w każdy rodzaj zabudowy – również szeregowej i bliźniaczej. Tanie domy z powodzeniem zmieszczą się w budżecie zakupu mieszkania, dlatego będą świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają swojego miejsca do życia, ale pragną posiadać własną przestrzeń oraz większą prywatność życia rodzinnego.

cha
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem