Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Projekty indywidualne

Nie znalazłeś odpowiedniego projektu w naszej ofercie?
nie wszystko stracone
W Z500 zaprojektujemy dom wyłącznie dla Ciebie
Indywidualny projekt Z500 STANDARD Indywidualny projekt rezydencji
Z500 PALLATIO
Indywidualny projekt osiedla
Z500 DEVELOPER

Indywidualny projekt
Z500 STANDARD

Jeśli żaden z gotowych projektów nie spełnia Twoich wymagań, posiadasz nietypową działkę lub masz własne oczekiwania dotyczące funkcjonalności – nasi architekci pomogą zrealizować Twoje potrzeby i wymagania.

Zaprojektujemy dom w oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania. Będziesz mógł wybrać technologię budowy. Projekt będzie spełniał wszystkie wymagania wynikające z lokalnych wymagań, warunków gruntowych i strefy geograficznej. W projekcie uwzględnimy wymagane i preferowane przez Ciebie instalacje (gaz, fotowoltaika, pompa ciepła, inteligentne sterowanie domem, oczyszczalnia biologiczna i inne).

Zadzwoń do nas, zapytaj lub napisz email na adres projekty@z500.pl z dopiskiem: projekt indywidualny Z500 Standard

Indywidualny projekt rezydencji
Z500 PALLATIO

Unikalna usługa dla wymagających. Usługa kompleksowa, uwzględniająca zaprojektowanie od podstaw w oparciu o potrzeby architektury domu, elewacji, architektury ogrodu oraz wnętrza. Dodatkowo wraz z najlepszymi wykonawcami zbudujemy w umówionej technologii i wyposażymy Państwa dom. Usługa dotyczy dużych domów, willi oraz rezydencji. Usługa dla VIP.

Zadzwoń do nas, zapytaj lub napisz email na adres projekty@z500.pl z dopiskiem: projekt indywidualny Z500 Pallatio

Indywidualny projekt osiedla
Z500 DEVELOPER

Jeśli jesteś developerem, inwestorem, posiadasz teren pod budowę osiedla domów jednorodzinnych, bliźniaków, domów szeregowych – trafiłeś w dobre ręce. Zespół Z500 posiada duże doświadczenie w takich realizacjach, dlatego szybko i bez zbędnej zwłoki przygotuje plan zagospodarowania terenu, opracuje architekturę, konstrukcje, instalacje w oparciu o ustalone założenia. Dodatkowo przygotujemy materiały marketingowe, wizualizacje budowanego osiedla - tak aby w łatwy sposób inwestycja w możliwie szybkim czasie zaczęła się zwracać.

Zadzwoń do nas, zapytaj lub napisz email na adres projekty@z500.pl z dopiskiem: projekt indywidualny Z500 Developer

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.