AŻ 20% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW + WAKACYJNA NIESPODZIANKA OD Z500! POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ!
AŻ 20% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW + WAKACYJNA NIESPODZIANKA

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Nowości

Pomiędzy domem a ogrodem: TARAS

Taras jest często zwieńczeniem marzenia o swoim domu. Oczywiście, że budujemy, aby nam się dobrze żyło, żeby każdy w rodzinie miał swoje miejsce, żeby była wygodna jadalnia, przestronny salon i… oczywiście taras. Niemal każdy, kto buduje dom, marzy o porannej kawie lub wieczornej lampce wina wypitej bez pośpiechu na własnym tarasie?

Pomiędzy domem a ogrodem: TARAS

Wybierz projekt domu z myślą o pracy

Miejsce do pracy w domu przydaje się, jeśli pracujesz online lub przez telefon. Gotowe projekty domów przewidują pomieszczenia, które mogą pełnić funkcje gabinetu lub pracowni. Domy dwulokalowe lub bliźniaki sprawdzają się, jeśli na co dzień przyjmujesz klientów. Wybierz gotowy projekt domu z myślą o pracy.

Wybierz projekt domu z myślą o pracy
cha
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem