Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA 12,5% RABATU NA GOTOWE PROJEKTY DOMÓW 🤩 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ. OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA 12,5% RABATU NA GOTOWE PROJEKTY DOMÓW 🤩 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Nowości

Dom czy mieszkanie?

Dom czy mieszkanie – przed tym pytaniem staje wielu inwestorów, którzy chcą zapewnić lokum rodzinie. Rosnące ceny mieszkań, materiałów budowlanych i robocizny nie ułatwiają decyzji. Sprawdź, co warto brać pod uwagę oprócz kosztów: potrzeby i komfort, bezpieczeństwo rodziny, dojazdy. Zobacz, czy lepiej wybrać projekt domu czy szukać mieszkania.

Dom czy mieszkanie?

Jadalnia – centrum domu i rodzinnego życia

Niezależnie od tego, czy projekt domu pozwala na stworzenie małej czy dużej jadalni, są sposoby aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Wystarczy dobrać wielkości i kształt stołu, zapewnić komfortowe odległości między jego krawędziami. Rozważasz projekt domu, w którym jadalnia jest połączona z salonem, czy osobna? Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni projekt domu i stworzyć wygodne miejsce do spożywania posiłków i rodzinnych przyjęć.

Jadalnia – centrum domu i rodzinnego życia

Taras przed zimą

Zabezpieczenie tarasu przed zimą jest istotne, jeśli po mrozach i opadach śniegu ma on wyglądać jak zawsze, czyli pięknie. Kiedy jest najlepszy moment na olejowanie? Jak dbać o taras drewniany, a jak o taki wyłożony płytkami? Czym warto udekorować taras, by stworzyć piękną przestrzeń na zimę? Dowiedz się już teraz!

Taras przed zimą

Drewniana elewacja

Korzyści płynące z wyboru drewnianej elewacji to nie tylko estetyczny wygląd. Jakie drewno wybrać i jak o nie dbać oraz dlaczego niektórzy decydują się na materiały drewnopodobne?

Drewniana elewacja

Domy do 70 metrów kwadratowych - warto, czy nie?

Ustawa uchwalona przez Sejm 17 września 2021r., wprowadzająca w życie nowe zasady dotyczące budowy bez pozwolenia domów o powierzchni zabudowy do 70 m. kw., została 11 października odrzucona przez Senat, jednak należy się spodziewać, że wejdzie ona niebawem w życie. Zmiany, jakie przyniesie, mają być ułatwieniami dla prywatnych inwestorów, ale są szeroko komentowane w środowisku budowlanym i w mediach. Zanim się zdecydujesz, czy skorzystać z ułatwień, czy nie, przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę.

Domy do 70 metrów kwadratowych - warto, czy nie?

Projekt domu a prawidłowe oświetlenie

Oświetlenie jest bardzo istotną sprawą w domu. Często niesłusznie myśli się o nim dopiero po wyborze projektu czy w trakcie budowy. Dowiedz się, jaki projekt najlepiej wybrać do swojej działki i jakie rozwiązania zastosować, by w Twoim domu zawsze było jasno.

Projekt domu a prawidłowe oświetlenie

Pomysł na ciekawe wnętrze: antresola!

Na antresolę możesz zdecydować się w trakcie wyboru projektu lub jak dom jest już gotowy. Czy warto rozważyć jej budowę? Jakie są zalety i wady tej decyzji oraz o popularnym micie krążącym wokół antresoli przeczytasz w najnowszym artykule.

Pomysł na ciekawe wnętrze: antresola!
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.