WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15%! W PREZENCIE SŁODKA NIESPODZIANKA OD Z500! POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 23.10.2019
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15%! W PREZENCIE SŁODKA NIESPODZIANKA OD Z500!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Autorska pracownia architektoniczna

Budynki są jak ludzie – różnią się od siebie wyglądem, mają swój indywidualny styl, a przede wszystkim charakter, który świadczy o ich wyjątkowości.

Projekt domu Z466

Być może dlatego w niektórych pomieszczeniach czujemy się jak u siebie – nawet jeżeli jesteśmy w nich po raz pierwszy w życiu, a w innych nieswojo – nawet jeżeli przebywamy w nich codziennie. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku domu, który jest naszą ostoją. Azylem, w którym można schronić się przed szarą rzeczywistością. Miejscem, w którym toczy się nasza codzienność.

Autorska pracownia architektoniczna Z500
ul. Gen. Zajączka 32, 01-510 Warszawa, +48 22 355 15 55, [email protected]

Z500 to autorska pracownia architektoniczna, która wyrosła z przekonania, że najszczęśliwsi jesteśmy w miejscach, które idealnie do nas pasują. W architekturze, którą projektujemy, jest miejsce nie tylko dla piękna i użyteczności, ale także dla indywidualnego charakteru wnętrza. Dbamy o to, byś w swoim domu dobrze się czuł, dlatego tak ważne są dla nas Twoje upodobania. Jako pracownia architektoniczna skupiamy się nie tylko na tym, by nasze projekty domów były funkcjonalne, ale przede wszystkim o to, byś we własnym domu czuł się… Jak w domu. Komfortowo, przytulnie i bezpiecznie.

W ofercie naszej autorskiej pracowni architektonicznej znajdziesz gotowe projekty, które różnią się między sobą. Dzięki temu, przeglądając je, będziesz mieć okazję sprawdzić, które z nich robią na Tobie najlepsze wrażenie. Często słyszymy od naszych Klientów, że ten czy inny projekt domu sam ich „zawołał” – to właśnie oni wracają do nas najczęściej z informacją, że wybrany projekt domu okazał się strzałem w dziesiątkę. Pracownia architektoniczna Z500 to także adaptacja i zmiany w gotowym projekcie domu, które wprowadzamy wspólnie z klientem, dbając o szczegóły i niuanse istotne dla indywidualnych upodobań. Rzetelnie i skrupulatnie analizujemy wszystkie potrzeby, zanim rozpoczniemy proces adaptacji. Autorska pracownia architektoniczna Z500 oferuje kompleksową obsługę projektową i kosztorysową, jak również pełne wsparcie w postaci doradztwa wykonawczego. To, co dla Ciebie może być niezrozumiałe, dla nas jest codziennością, dlatego z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy wątpliwości.

Wybieraj spośród setek unikatowych projektów domów i znajdź ten, który idealnie do Ciebie pasuje.


Obejrzyj wybrane projekty domów biura architektonicznego Z500

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem