GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 10%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 10%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Budowa domu

Dziennik budowy to coś, co będzie Ci towarzyszyło, jeżeli zdecydujesz się spełnić swoje marzenie i rozpocząć budowę domu. Czym jest dziennik budowy?

Najprościej można by porównać go do pamiętnika. Tak jak w pamiętniku zapisywane są przeżycia związane z jakimś okresem w życiu, tak dziennik budowy stanowi zapis przebiegu robót budowlanych oraz wszystkich zdarzeń i okoliczności, które się z nią wiążą. Jest tylko jedna różnica. O ile pamiętnik można schować do szuflady i nie pokazywać nikomu, o tyle dziennik budowy jest dokumentem urzędowym i przysługuje mu pełna moc dowodowa.

Budowa domów według projektów Z500
ul. Gen. Zajączka 32, 01-510 Warszawa, +48 22 355 15 55, [email protected]

Budowa domu to również niezwykłe przeżycia, którym towarzyszy wiele emocji. Na nie jednak w dzienniku budowy nie ma miejsca. Co zrobić, gdy masz ochotę dzielić się postępami z budowy Twojego domu, ale Twoi znajomi mają już dość słuchania o tym?

Plac Budowy to wyjątkowa przestrzeń dla wszystkich, którzy zakupili projekt domu Z500. Stworzyliśmy ją z myślą o inwestorach, którzy chcą być częścią społeczności, która właśnie spełnią swoje marzenia o budowie własnego domu – dzielić się z nią swoimi radościami, ale i troskami. Plac Budowy to historia Twojej budowy, którą możesz przeżywać wraz z innymi, którzy doskonale Cię rozumieją. Budowa domów to temat przewodni. Ale każdy uczestnik opowiada o niej w nieco inny sposób. Jeżeli potrzebujesz przyjaznej przestrzeni do rozmów o budowie domu – to miejsce jest stworzone właśnie dla Ciebie.

Budowa domu na Placu Budowy Z500 to możliwość:

  • Wrzucania zdjęć i opisów i dzielenia się swoimi emocjami związanymi z przechodzeniem przez kolejne etapy budowy Twojego domu
  • Wymieniania się pomysłami, doświadczeniami, opiniami dotyczącymi spraw związanych z budową domu z innymi budującymi
  • Sprawdzania, kto jeszcze buduje dom według tego samego projektu, co Ty i wzajemnego inspirowania się jego urządzaniem
  • Wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą realizację i wygrania ciekawej nagrody

Dziennik Budowy i Plac Budowy to świetne uzupełnienie tego, co będzie się działo, kiedy rozpoczniesz budowę domu. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zechcesz zostać częścią naszej społeczności!

Zobacz nasze unikatowe projekty domów i dołącz do największej w siebie społeczności osób budujących domy, by zyskać jej wsparcie i inspirować innych.


Obejrzyj wybrane projekty domów biura architektonicznego Z500

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem