Projekty domów
Zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Gwarancja, Zwrot lub Wymiana projektu

Zamawiając projekt w z500 zyskujesz rękojmie i ponadczasową gwarancję jakości.

Do Twojego zamówienia podejdziemy indywidualnie, uwzględniając potrzeby i pragnienia,związane z budową własnego domu.

Jakość, poparta wieloletnim doświadczeniem w branży sprawia, że wykonawcy chwalą i rekomendują nasze projekty.

Pamiętaj aby przed zamówieniem dokumentacji upewnić się czy projekt na pewno pasuje na Twoją działkę. Analizę mapki możesz zlecić do Studia Adaptacji lub architekta lokalnego.


Jeżeli jednak zdarzy się, że wybrany przez Ciebie projekt nie pasuje do lokalnych warunków zabudowy, możesz go wymienić na inny do 10 dni bez dodatkowej opłaty manipulacyjnej!


Co więcej, w z500 dajemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany projektu na atrakcyjnych warunkach!
W przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki:

► 0 %* - w przypadku projektu podstawowego

0 %* - w przypadku wariantu lub odbicia lustrzanego

Po 14 dniach do 3 miesięcy od dnia realizacji zamówienia:

50%* w przypadku projektów w wersji podstawowej.

warianty projektów nie ulegają zwrotowi.

* potrącany % wartości projektu, który nie został otwarty a hologramy są nienaruszone.


Nowe plomby na projektach


Plomby zabezpieczające są gwarancją oryginalności i jakości projektu. Jeżeli masz wątpliwości czy projekt pasuje na działkę – nie zrywaj plomb zabezpieczających i nie otwieraj dokumentacji!

Wydrukuj rysunki szczegółowe projektu ze strony internetowej i przekaż je architektowi, który sprawdzi czy projekt będzie odpowiedni dla Twojej działki.
Projekty z naderwanymi lub uszkodzonymi plombami nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

Pamiętaj aby podczas odbierania przesyłki dokładnie sprawdzić stan projektu przy kurierze. 

Sprzedaż nieoryginalnej dokumentacji jest nielegalnym naruszeniem praw autorskich i majątkowych. Użycie nieoryginalnej dokumentacji pozbawia gwarancji uzyskania pozwolenia na budowę i może przysporzyć dużo problemów oraz zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców.
Oryginalną dokumentację rozpoznasz po zabezpieczeniach w postaci kolorowych pieczątek umieszczanych na projekcie, unikalnych odcisków na papierze oraz okrągłym hologramie na okładce.Czego nie możemy zakwalifikować do zwrotu lub wymiany?

Projektów zużytych (uszkodonych) lub zaadaptowanych, na których widoczne są zniszczenia, zabrudzenia, są niekompletne, zapisane, i/lub noszą ślady rozmontowania dokumentacji

Projektów i koncepcji, do których wprowadzono zmiany na życzenie klienta 

► Projektów z przerwanym lub uszkodzonym hologramem zabezpieczającym

Plików elektronicznych (np. Kosztorys, DWG)- przygotowanych specjalnie na zlecenie inwestora

► Dokumentacji pochodzących z nielegalnych źródeł (bez oryginalnych zabezpieczeń).

W przypadku anulowania zamówienia, zwrotu/wymiany projektu oznaczonego jako NOWOŚĆ/KONCEPCJA/DO AKTUALIZACJI przedpłata w wysokości 100% ceny projektu domu jest bezzwrotna.

(zgodnie z Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami)


Jak zwrócić lub wymienić projekt?

Zanim spakujesz projekt i prześlesz wraz z poniższym formularzem i ewentualnymi uwagami, skontaktuj się z działem obsługi, aby indywidualnie ustalić warunki zwrotu lub wymiany projekty@z500.pl

pobierz formularz zwrotu

  • w paczce powinny znajdować się wszystkie egzemplarze projektu, obliczenia statyczne oraz pozostała dodatkowa zawartość paczki,
  • do projektu dołącz wypełniony formularz i podaj niezbędne dane. Jeżeli uzgadniałeś z pracownikiem Z500 indywidualne warunki zwrotu, koniecznie umieść te informacje w formularzu powołując się na nazwisko konsultanta.

Pamiętaj, że projekty nie zamawiane bezpośrednio w Z500 należy zwrócić do właściwego sprzedawcy lub w sklepie, w którym dokonany został ich zakup.

Pobierz formularz odstąpienia od umowy


Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy lub wymieniony projekt?

  • jeżeli wymieniany przez Ciebie projekt jest dostępny "od ręki" otrzymasz go w przeciągu 3 dni od momentu odesłania poprzedniego projektu.
  • pieniądze za zwracany projekt wysyłamy po otrzymaniu podpisanej faktury korygującej. Fakturę tą otrzymasz drogą mailową oraz pocztą tradycyjną w dwóch kopiach. Jedną z nich, podpisaną wyślij na adres: Z500 sp. z o.o., ul. Trakt Brzeski 35, 05-077 Warszawa
Oceń artykuł
(
Ocen: 1
Średnia: 5
)
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.