PROMUJEMY DOMY DREWNIANE! AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ. WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!

projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Abc budowy

Dachówka cementowa KAPSTADT – synonim nowoczesnego minimalizmu

Prosta forma, płaska powierzchnia, trwała kolorystyka, a przy tym niezmienność kształtu – to tylko niektóre cechy wyróżniające dachówkę cementową KAPSTADT marki CREATON. To idealny wybór dla zwolenników solidnych form i nowoczesnych rozwiązań, którzy chcą, aby ich dach zachował piękny wygląd i zachwycał przez dziesięciolecia.

Dachówka cementowa KAPSTADT – synonim nowoczesnego minimalizmu

Ekskluzywne projekty domów – luksus na miarę potrzeb

Luksusowy «wysokiej jakości, kosztowny, wytworny i wygodny». Tyle słownikowa definicja. Pojęcie luksusu zmienia się i ewoluuje w czasie, ale także w nas samych. Luksusem były kiedyś sklepy zaopatrzone w podstawowe towary, dzisiaj luksusem jest czas, którego wszystkim brakuje. Zmienia się również postrzeganie luksusowych domów. Choć nadal – zamykając oczy – najłatwiej wyobrazić sobie ogromną willę z basenem, współcześni architekci idą o krok dalej. Luksus nie przelicza się już na metry kwadratowe. Luksusowy dom to dom na miarę potrzeb – a te bywają różne.

Ekskluzywne projekty domów – luksus na miarę potrzeb

5 zalet gotowych projektów domów. Poznaj je wszystkie!

Być może masz już w swojej głowie projekt wymarzonego domu. Doskonale wiesz, w jakim miejscu będziesz się czuł „u siebie” – czy będzie to dom nowoczesny czy tradycyjny, czy urządzisz go minimalistycznie czy otoczysz się ulubionymi bibelotami, czy postawisz na chłodny urok chromowanych detali czy może na ciepłą przytulność drewnianych elementów. Wymarzony dom, to wymarzony dom – idealny w każdym calu. Co zrobić, by właśnie taki był w rzeczywistości?

5 zalet gotowych projektów domów. Poznaj je wszystkie!

Wiosna – najlepsza pora na budowę domu

Podjąłeś decyzję o budowie wymarzonego domu, ale nie masz pojęcia, która pora roku będzie dobra, by ruszyć z realizacją projektu? Według opinii inwestorów prace budowlane najlepiej rozpocząć wiosną. Dzięki temu, że zaczniesz myśleć o tym już teraz, zyskasz czas, by na spokojnie wybrać idealny projekt domu, załatwić wymagane formalności i zaoszczędzić pieniądze, kupując materiały budowlane poza sezonem.

Wiosna – najlepsza pora na budowę domu

Izolacja dachu wełną mineralną – o czym pamiętać, żeby zyskać najwięcej?

Prawidłowa izolacja dachu to wielowymiarowy komfort – związany z ciepłem, dobrą akustyką oraz oszczędnościami. Zyskać można bardzo wiele, przestrzegając zasad poprawnego izolowania. Błędy mogą powodować utratę nawet 20-50% energii oraz pieniędzy wydawanych na ogrzanie i chłodzenie. Nawet, kiedy zlecamy prace fachowcom, warto znać zasady i wiedzieć o czym pamiętać przy wyborze materiałów oraz ich montażu Podpowiadamy!

Izolacja dachu wełną mineralną – o czym pamiętać, żeby zyskać najwięcej?

Belki stropowe "posi"

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się coraz większą ilością instalacji. Wiąże się to m. in. z coraz częściej spotykanymi systemami rekuperacji ciepła. Narasta więc problem umieszczenia instalacji w strukturze domu. Znakomitym rozwiązaniem są tutaj systemy belek stropowych „posi”. Są to dwie ustawione na płasko deski połączone specjalnymi wprasowanymi stalowymi łącznikami.

Belki stropowe "posi"
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem