Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Abc budowy

SŁODKA PROMOCJA W Z500!

AŻ 15% RABATU na wszystkie gotowe projekty domów + słodka niespodzianka od Z500! Pospiesz się i WYKORZYSTAJ SZANSĘ! Promocja trwa tylko do 23.10.2019.

SŁODKA PROMOCJA W Z500!

Szklane balustrady do balkonów i schodów

Balkony i schody wyposażone w szklane detale wykończeniowe nadają budynkom i wnętrzom nowoczesny charakter, urozmaicają je i powiększają wizualnie. Szklane balustrady łatwo dopasowuje się do pozostałych elementów tarasu czy ogrodu wykonanych ze stali, kamienia, drewna lub betonu. Niektóre rozwiązania wymagają wcześniejszego przemyślenia i uwzględnienia na etapie adaptacji gotowego projektu domu. Zastanów się, czy nie zechcesz mieć takiej balustrady w swoim domu.

Szklane balustrady do balkonów i schodów

Kominek na tarasie lub w ogrodzie

Kominek na tarasie lub w ogrodzie to centrum relaksu domowników. Tworzy niepowtarzalny klimat i zachęca do relaksu na świeżym powietrzu. Różnorodność dostępnych rozwiązań umożliwia wybudowanie kominka niemal w każdych warunkach. Można go wybudować blisko budynku mieszkalnego, wręcz na którejś ze ścian, lub w otoczeniu małej architektury ogrodowej. Jeśli przemyślisz to zagadnienie zanim kupisz gotowy projekt domu, wybudujesz go dokładnie tam, gdzie zechcesz i pięknie wkomponujesz w aranżację swojej posesji.

Kominek na tarasie lub w ogrodzie

Ogrodzenie działki

Współczesne ogrodzenia bardziej zdobią niż chronią przed intruzami, ponieważ bezpieczeństwo zapewniają nam częściej systemy elektroniczne. W trakcie projektowania ogrodzenia zwracajmy uwagę na jego dopasowanie do stylu i charakteru domu i nie zapominajmy, że ogrodzenie stanowi ramy ogrodu – będziemy je oglądać także od środka. Wysokość płotu dobieramy według zasady, że im dalej od skupisk ludzkich, tym wyższy i pełniejszy powinien on być. Zobacz, co trzeba brać pod uwagę planując budowę ogrodzenia.

Ogrodzenie działki

Trawnik i ogród zamiast placu budowy

Urządzanie ogrodu na terenie wyrównanym i nie zaśmieconym to sama przyjemność. Niestety, po budowie domu różne materiały i sprzęty zagracają podwórko, a w glebie znajduje się mnóstwo śmieci, folii, cegieł, pianki budowlanej i innych odpadków. Trzeba to wszystko pracowicie usunąć, wyrwać chwasty, wyrównać teren, przygotować glebę. Dopiero wtedy można pomyśleć o posianiu trawy i zasadzeniu roślin. Zobacz, jak zamienić plac budowy w wymarzony ogród.

Trawnik i ogród zamiast placu budowy

Top 5 tradycyjnych projektów domów

Budynek o tradycyjnym kształcie najbardziej odpowiada naszemu wyobrażeniu o domu. Bryła z wykuszami i lukarnami, wielospadowy dach, elewacja z klinkieru, kamienia lub drewna to najbardziej charakterystyczne elementy tradycyjnego stylu. Przeważnie są to domy parterowe lub z poddaszem. Wyposażone są w kominek, emanują ciepłem i gościnnością swoich progów. Zobacz 5 najpiękniejszych i najlepszych projektów domów tradycyjnych z oferty Z500.

Top 5 tradycyjnych projektów domów
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem