JESZCZE TYLKO DO NIEDZIELI KUPISZ WYBRANE PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCH Z AŻ 40% RABATEM! POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ!

projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Abc budowy

TOP 10 pytań i odpowiedzi na temat izolacji

Dobry projekt, poprawny montaż, a przede wszystkim właściwy wybór materiałów izolacyjnych ma niebagatelny wpływ na komfort użytkowników. Na każdym z tych etapów pojawiają sią jednak różne wątpliwości. Ewa Bryś, inżynier z Biura Doradztwa Technicznego ISOVER odpowiada na najczęstsze pytania o izolację.

TOP 10 pytań i odpowiedzi na temat izolacji

Wygodne domy do 100 m.kw.

Planujesz budowę niedużego, lecz wygodnego domu? Tego typu projekty cieszą się ogromną popularnością – świetnie sprawdzą się w przypadku domu dla singla, pary czy niewielkiej rodziny. Zobacz, na co zwrócić uwagę, wybierając projekt domu do 100 m2.

Wygodne domy do 100 m.kw.

5 najlepszych projektów domów drewnianych

Planujesz budowę domu drewnianego, ale nie wiesz, który projekt spełni Twoje oczekiwania? Zastanawiasz się, jaki dom będzie najwygodniejszy dla Ciebie i Twojej rodziny? Zobacz 5 najpopularniejszych projektów domów drewnianych, które łączą w sobie wszystkie zalety tradycyjnego budownictwa ze współczesnymi rozwiązaniami.

5 najlepszych projektów domów drewnianych

Jak wybrać wygodny, mały dom drewniany?

Mały, drewniany dom, położony blisko natury to sielski obrazek, który jawi się w marzeniach niejednego z nas. Nic dziwnego! Domy z drewna cieszą się coraz większą popularnością – są przytulne, ekologiczne i dość szybkie w realizacji, dzięki czemu z łatwością ze sfery marzeń przenieść można je w sferę planów.

Jak wybrać wygodny, mały dom drewniany?

Sezon budowlany w pełni - czas na termomodernizację!

Wielu z nas planuje kompleksową termomodernizację, która jest najbardziej opłacalną inwestycją budowlaną, ponieważ obniża zużycie energii, a przy tym gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury zarówno zimą, jak i latem. Najważniejszym jej elementem jest ocieplenie ścian zewnętrznych domu oraz wymiana źródła ogrzewania. Warto pamiętać o tym, że termomodernizacja budynków to również jeden z najlepszych sposobów walki ze smogiem.

Sezon budowlany w pełni - czas na termomodernizację!
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem