Abc budowy

Jakie okna na poddasze?

Okna dachowe wpuszczają na poddasze naturalne światło, pozwalają też szybko przewietrzyć wnętrze. Dzisiejsze okna to jednak coś więcej niż tylko podstawowa funkcjonalność. Jako energooszczędne, wspomagają kontrolę nad stratami ciepła.

Jakie okna na poddasze?

Klasyczna holenderka płaska w nowoczesnym wydaniu

Dachówki ceramiczne od wieków zajmują wysoką pozycję wśród materiałów wykorzystywanych na pokrycie dachu. Szeroki asortyment dostępnych modeli na rynku sprawia, że osoby decydujące się na budowę domu mogą swobodnie wybierać spośród wielu dostępnych opcji.

Klasyczna holenderka płaska w nowoczesnym wydaniu

Nieruchomość z ocenami, czyli słów kilka o świadectwie energetycznym budynku

Polityka Unii Europejskiej już od wielu lat skupia się na zmniejszaniu emisji gazów cieplarnianych i realnym obniżaniu zużycia energii w budownictwie, regulując to odpowiednimi dyrektywami. Rodzimym odzwierciedleniem unijnych przepisów są m.in. ostatnie zmiany prawne, które określają zasady sporządzania i przekazywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Nieruchomość z ocenami, czyli słów kilka o świadectwie energetycznym budynku

Domy dwulokalowe – hot or not?

Potrzebujesz dwóch niezależnych mieszkań, jednak warunki zabudowy lub plan zagospodarowania przestrzennego działki pozwalają wyłącznie na budowę domu jednorodzinnego? Mamy rozwiązanie – domy dwulokalowe. Przeczytaj, dlaczego warto rozważyć budowę tego rodzaju budynku.

Domy dwulokalowe – hot or not?

Jak wybudować tanio dom w 2024 roku? 8 praktycznych porad

Planujesz budowę domu jednorodzinnego? Idziemy o zakład, że już niejeden życzliwy odradzał Ci takie przedsięwzięcie w 2024 roku. Z jednej strony trudno się dziwić – szalejące i nieprzewidywalne ceny mogą odstraszać. Z drugiej jednak strony, jeśli zastosujesz kilka prostych trików, możesz znacząco obniżyć koszty budowy. A więc, jak tanio wybudować dom w 2024 roku?

Jak wybudować tanio dom w 2024 roku? 8 praktycznych porad

Nowoczesne schody DOLLE do każdego stylu wnętrza

Schody stanowią wizytówkę i ozdobę domu. Dobrze aby w projekcie domu, czyli na etapie planowania, inwestor wiedział z jakich rozwiązań może korzystać dlatego przedstawiamy Państwu firmę DOLLE – partnera Z500.

Nowoczesne schody DOLLE do każdego stylu wnętrza
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres it@z500.pl.

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

  • rabat na projekt i specjalne promocje
  • oferta na budowę i kredyt
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • darmowa wysyłka
  • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem