Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
    
Witam,
Mam pytanie o okno na klatce schodowej. Jest na wysokości okna na poddaszu więc z klatki schodowej nie będzie można do klamki sięgnąć ani umyć. Można prosić o jakąś wizualizację tego okna z parteru i z poddasza. Zaczynam budować ten projekt maj/czerwiec i nie wiem czy tak zostawic to okno czy je zmienić.

Proszę o informację w sprawie zmiany drzwi na parterze w spiżarni, garderobie i łazience. Jak kupowałam były wszędzie przesuwane ( pomieszczenia były bardziej ustawne, teraz jak kupiłam projekt okazało się , że projektant miał inny pomysł. Czy to dlatego, że w ściane nie zmieszą sie drzwi przesuwane?

Kiedy będą dostępne wizualizacje, chociaż kilka przykładowych np dla kuchni, bo jest tam bardzo duże okno i nie wiem jak zaprojektowac ją, dla wspomnianej klatki schodowej.
Do Agnieszka A. : Cześć Agnieszka,
Jeśli interesuje Cię kilka zmian w tym budynku to mogę Ci coś podpowiedzieć,
ewentualnie jeśli niedaleko masz do Radomia to możesz zobaczyć jak wygląda na żywo,
Zwróć uwagę na to że w słupy od więźby dachowej to 16x16, a ścianka działowa to 12cm. Źle to wyglądało i zawsze będzie pękać. Ale w odpowiedniej chwili to przebudowałem.
Jeśli masz jakieś pytania to podaję adres mail [email protected]
Pozdrawiam Dominik
    
Obsługa klienta
Do Agnieszka A. : Te i inne informacje o projekcie znajdzie Pani w zakładce PARAMERTY . Kubatura wynosi 554,26 m³ natomiast dokładnych wartość EP i EK nie znamy, gdyż projekt jest w fazie koncepcji i nie posiada tych wyliczeń. Lecz z możemy zapewnić, że parametry będą zgodne z obowiązującymi przepisami. W razie gdyby chciała Pani uzyskać jeszcze mniejszy wynik łatwym sposobem na jego uzyskanie jest np. zmiana sposobu ogrzewania z gazowego na paliwo stałe.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem