Analiza Warunków Zabudowy & MPZP

Analiza Warunków Zabudowy lub Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego

Przeglądasz setki, a nawet tysiące gotowych projektów domów? Różne style, funkcjonalności, technologie budowy... Do tego dochodzą zagmatwane warunki zabudowy lub skomplikowany MPZP... Można się pogubić? A może po prostu nie masz na to czasu? W Z500 mamy rozwiązanie :

Oferujemy Ci profesjonalny i kompleksowy Concierge (Konsjerż) Z500 polegający na:

  • Pomocy w dobraniu projektu do Twoich potrzeb i możliwości na działce
  • Analizie działki, Warunków Zabudowy lub MPZP
  • Wycenie adaptacji i zmian w gotowym projekcie
W 30 sekund możesz zamówić Profesjonalną Analizę i czytelne, krótkie streszczenie. Wyniki Analizy porównamy z Twoimi oczekiwaniami i zaproponujemy projekty gotowe lub projekty w których łatwo i tanio można dokonać zmian. Wszytko ma być zgodne z Twoimi potrzebami.


Przygotuj i prześlij nam swoje dokumenty :  Warunki Zabudowy lub Wypis i Wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz mapę w skali (jeżeli posiadasz) - zdjęcie, skan lub cyfrowy plik. 


Dostaniesz raport oraz wszystkie wytyczne które potrzebne są do wybrania odpowiedniego projektu domu


Jest to usługa indywidualna, zależna od specyficznej sytuacji i aby zrobić to dobrze potrzebny jest czas
Maksymalny czas oczekiwania to 10 dni roboczych (zwykle otrzymasz analizę szybciej)


Cena
279 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem