PRZEDŚWIĄTECZNA MAGIA PROMOCJI W Z500! ❄️ AŻ 12% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW! ❄️ POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! ❄️ PROMOCJA TRWA TYLKO DO 19.12.2018

projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych
 • Zx57

 • 83
 • 231  tys. zł

Nowoczesny parterowy dom o powierzchni użytkowej. 80+m2

Zamów adaptację projektu

Kredyt na budowę - wypełnij wniosek

murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
2 970 
Pozostało
2 613,60 
Oszczędzasz 356,40 

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
 
Do Izabella : Dzień dobry, zmiany w projekcie mogą być oczywiście wprowadzone na etapie adaptacji i wprowadza je Architekt Adaptujący. W celu otrzymania bezpłatnej wyceny wprowadzenia do projektu takich zmian, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie: https://z500.pl/blog/1765,studio-adaptacji-oferta.html
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie naszą pracownią.
          
Agnieszka K
DoObsługa klienta: 187cm? To trochę jak norka dla hobbitów... mam nadzieję, że to błąd.
Co do powiększonej wersji straciła cały urok i bryłę, czy jest możliwość powiększenia domu w oparciu o ten projekt? (coś jakby przesunięcie ścian- rozciągnięcie) tak aby otrzymać podobny metraż jak w wersji powiększonej z trzema sypialniami i bez garażu, a zachować wygląd zewnętrzny i formę tarasu? Może możliwe to będzie w formie adaptacji projektu? Nie wiem jakie to będzie miało konsekwencje dla konstrukcji.
 
Do Bożena L : Czekamy na wizualizacje domu (za maksymalnie tydzień dom będzie dostępny na stronie), ale powstał nowy powiększony wariant, który posiada 3 sypialnie, pomieszczenie gospodarcze na ekogroszek oraz garaż. jeśli garaż jest niepotrzebny można oczywiście go zamienić na dodatkowy pokój czy powiększyć istniejący w projekcie pokój i pomieszczenie gospodarcze.
     
Do Wojtek.K : Główne odprowadzenie deszczówki architekt zaproponował poprzez koryto biegnące wzdłuż ściany attykowej. Na wystających fragmentach dachu – rynny kwadratowe i spusty jako np.: tzw. łańcuchy.

Zadaszenie będzie przenosić obciążenie śniegiem (3 strefa), natomiast przy dużych opadach i nagromadzeniu się pokrywy śnieżnej nie unikniemy koniecznego odśnieżenia.
Dla bardziej leniwych ;) można zastosować maty grzejne roztapiające śnieg/lód w razie potrzeby.
 
załaduj więcej
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem