zamknij
projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
projekt z budową

KONTO Z500

Załóż konto Z500. Uzyskasz wiele przydatnych narzędzi:
 • dodaj do ulubionych
 • porównaj ulubione projekty
 • zobacz jak budują
 • zapytaj jak idzie budowa
 • zobacz kto buduje w okolicy
 • pobierz rysunki szczegółowe do projektu
ZAŁÓŻ KONTO
Masz już konto?
gotowy na 2017
 • Z119

 • 117 + 30
 • 273  tys. zł

Łatwy w budowie dom z poddaszem, przestronną częścią dzienną i garażem.

Zamów adaptację projektu

Kredyt na budowę - wypełnij wniosek

murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
2 490 

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

|
lub
|
podpisz się
^

Inwestor
Ponieważ też prosiłam o koszty wybudowania i nigdy ich nie dostałam podaje swoje. Wiem że bardzo jest to ważne dla każdego kto myśli o budowie. Jestem na etapie ssz.
Dużo zmian było m.in garaż dwustanowiskowy podniesienie ścianki kolankowa do 130 ( dużo to dało!).Zmiana pomieszczeń na górze. Moje wnioski: gdyby garaż był jednostanowiskowy dom byłby malusi malusienki pomieszczenia na górze malutkie. Ściana kolankowa była powiększona o3-4 pustaki uważam to za konieczność. Taras wym 4-7 w calości zadaszony, z przodu 3 schody szerokie na 4 m. Strop lany. W dachu 6 okien 90x140. Dachówka ceramiczna. Pustak porotherm oryginalny kl.15
Ssz wybudowalismy za 170 tys.
Fundamenty (w tym stal na całą budowę 6500zł)23,800
Pustaki + nadproza 16,000
Beton strop 5,040
Beton wieńce 950
Budowa domu robocizna 42 tys
Dach robocizna +materiał 50,000

Dziś dwa razy zastanowilabym się nad budową. Wyceny instalacji z kosztorysu można sobie między bajki wsadzić za samo ogrzewanie instalacje wodne śpiewają mi 26 tys. Elektryka 12 tys.
     
Witam, chciałbym prosić osoby, które na poddaszu zrezygnowały ze ścianek przy schodach i wykonały balustradę, jak również osoby, które pozostawiły ścianki zgodnie z projektem, o przesłanie zdjęć na maila monika.kolszut@interia.pl Jakie rozwiązanie zgodnie z Państwa doświadczeniami jest lepsze? obawiam się, że w przypadku wybudowania ścianek korytarze będą bardzo wąskie i ciemne.
    
Witam, zaczynam budowę i zastanawiają mnie 2 rzeczy. Na zdjęciach realizacji większość niema zbrojenia i belki przy wyjściu na taras oraz przy spiżarni tylko na słup przy schodach, w projekcie są tam zbrojenia (jeden przy wyjściu dwa przy spiżarni) Dlaczego?
Czy wysokość ławy (ilość bloczków) musi być dokładnie taka jak w projekcie?
   
Annna
Witam! czy ktoś budował Z119 w okolicy Lublina i jest w stanie podać koszty budowy tego domu. Chciałabym też zapytać o kuchnię jak jest duża i czy spiżarka jest wygodna czy lepiej z niej zrezygnować. Zamierzam na przełomie kwietnia i maja rozpocząć budowę. Odpowiedź proszę przesłać na e-mail anshen@wp.pl

załaduj więcej
Co ulepszyć?