PŁYTA FUNDAMENTOWA

Projekt płyty fundamentowej jako osobny dodatek

Masz trudne warunki gruntowe? Chcesz przyspieszyć realizację budowy lub zależy Ci na energooszczędności?

Ten dodatek jest dla Ciebie!

Na etapie adaptacji projektu do działki wystarczy, że przekażesz do swojego architekta projekt płyty fundamentowej, a on zajmie się resztą (do obliczeń przyjmujemy warunki gruntowe z projektu typowego).


  Płyta fundamentowa - co to jest?


  Płyta fundamentowa jest alternatywą dla tradycyjnych liniowych fundamentów. Sprawdzi się ona w przypadku niepewnego podłoża i wysokim poziomie wód gruntowych na działce. Kolejną zaletą płyty jest duża nośność - w płycie fundamentowej obciążenie rozkłada się równomiernie na dużą powierzchnię, co zapobiega osiadaniu budynku. Mniejsze osiadanie wpływa znacznie na powstałe odkształcenia i eliminuje pękanie ścian. Dodatkowym atutem jest szybkość w realizacji prac budowlanych.


  Niekiedy zastosowanie płyty fundamentowej zamiast tradycyjnych fundamentów będzie korzystne pod względem finansowym i ekonomicznym.


  Co otrzymasz w dodatku?


  • opis techniczny wraz z okładką
  • obliczenia statyczne *
  • zestawienie stali
  • rysunki konstrukcyjne
  • detale uzupełniające
  • uprawnienia i izbę konstruktora

  Projekt płyty fundamentowej dostarczymy Ci w wersji drukowanej w 3 kopiach jako uzupełnienie do projektu technicznego.


  * założenia przyjęte do obliczeń zgodne z danymi projektu powtarzalnego (warunki gruntowe dobre, I kategoria geotechniczna).


  Jeśli interesuje Cię projekt płyty fundamentowej uwzględniający Twoje badania gruntowe - napisz do nas maila z prośbą o indywidualną wycenę na adres [email protected] lub skorzystaj z  formularza.


  W prośbie o wycenę załącz swoje uwagi oraz zeskanowane wyniki badań geotechnicznych.
  (badania geotechniczne zleć lokalnej firmie działającej w pobliżu realizacji inwestycji lub zapytaj geodety).  UWAGA! Wymagana jest pełna przedpłata.


  Dodatek jest realizowany indywidualnie dla klienta do zamówionego projektu, więc nie podlega zwrotowi ani wymianie na inny.
  Termin realizacji projektu do 21 dni roboczych.
  Podana cena dotyczy  budynków o pow. zabudowy do 120 m2. Przy większej powierzchni prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

  Cena
  1 200 
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem