W dniu 2 maja nasze biuro będzie nieczynne.

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
    
Daniel
Witam mam pytanie czy ktos w tym domku robil kotłownie na opał staly czyli wegiel, miał, drewno i czy mozna zmnienic miejsce kotłowni bo raczej na srodku domu na taki rodzaj ogrzewania nie pasuje.
 
Dora
nasz kominek jest z płaszczem wodnym połączony z ogrzewaniem centralnym nie jest nadmuchowe niema więc problemu rur
 
Mariusz Szatko
Witam wszystkich, jesteśmy z Tarnowa woj. małopolskie i właśnie jesteśmy na poziomie załatwiania wszystkich spraw związanych z pozwoleniem na budowę. Projekt Z24 już z żoną zaakceptowaliśmy i oprócz powiększonego okna w salonie i okna w łazience nie zmieniamy nic. Zastanawia mnie tylko ten strop wiązarowy, jak on się sprawuje w praktyce i czy nie ma problemów z ewentualnymi pęknięciami sufitu itp.? Przyłączę się również do pytania do Pani Doroty: czy dociepla Pani dom kominkiem i jeżeli tak to jak Pani rozwiązała sprawę schowania rur przy rozprowadzania ciepła do pomieszczeń?
 
JOANNA M.

  • Dodaj do znajomych

Czy ktoś budował ten dom w technologii szkieletowej? jakie to koszty? czy można zamówić ten projekt w tym wykonaniu?
 
Joanna W.

  • Dodaj do znajomych

Wiam!

Czy ktoś może robił strop drewniany? Jeżeli tak to ile wyszło kubików?
  
Dora
mieszkamy już 4 miesiące jesteśmy naprawdę zadowoleni domek z zewnątrz wygląda na mały ale wewnątrz jest przestronny i funkcjonalny ogrzewamy go gazem są to rachunki rzędu 400 złot w tym jest podgrzanie ciepłej wody i kuchenka gaz.w domu mamy na okrągło 23 stopnie
 
Iza
Witam czy ktoś buduje ten dom w woj. wielkopolskim? chciałabym poznać koszty domu w stanie "pod klucz" czekam na odp.

Dziękuję
      
Tomasz S.

  • Dodaj do znajomych

Do Anny Azymańska.

Witam.
Jestem w trakcie budowy tego domu z garażem po lewej stronie w systemie szkieletowym koło Szczecina. Stan deweloperski to ok 360 tyś. z łącznie z ogrzewaniem i solarami. Zmany: zlikwidowaliśmy taras - salon wiekszy o jakieś 12m2 i dodaliśmy jedno duże okno w narożniku, brak spiżarni, kuchnia połączona z salonem, kotłownie zrobiliśmy za garażem przedłużając ściane garazu na równi z budynkiem, w miejscu kotłowni będą schody na poddasze bo zmieniliśmy kąt nachylenia dachu do chyba 35 st. Przez to zyskujemy dodatkową powierzchnię ok 70m2.
Zaletą takiej budowy jest to że można zmieniać wnętrze w trakcie budowy a i taras zlikwidowaliśmy w trakcie montażu budynku także fundament nie musi być taki masywny jak pod dom murowany.
Obecnie dom już jest zadaszony i ocieplony. Zawsze można podjechać i zobaczyć. kontakt na meila. Pozdrawiam

Zosia
Do Tomasz S. : Witam serdecznie,

Z wielką przyjemnością chciałabym zobaczyć jak wygląda ten dom po przeróbkach w środku, ponieważ my również chcielibyśmy nanieść zmiany w tym projekcie, takie same jak Pani opisała powyżej, tylko w miejsce kotłowni, która miała by być na środku domu chcielibyśmy zrobić garderobę.
I już się nawet zdecydowaliśmy na ten projekt, natomiast jeszcze chwilowo wstrzymałam się z jego kupnem, ponieważ nie mam takiej wizji czy wnętrze jest przestronne i naświetlone, po tych zmianach. Zależy mi bardzo na przestrzeni i jasnym wnętrzu. A tak jak już tu niektórzy pisali bardzo ciężko jest znaleźć jakiekolwiek zdjęcia z budowy.
Ponieważ mieszkamy i zamierzamy budować się w woj. Dolnośląskim bardzo proszę o zamieszczenie zdjęć, które umożliwiłyby wyobrazić sobie jak to wygląda po wybudowaniu.

Zależy mi bardzo na czasie jeżeli byłaby możliwość zamieszczenia ich w tym tygodniu będę bardzo wdzięczna.
Podaję prywatnego maila [email protected]
Pozdrawiam
Justyna

Basia B.

  • Dodaj do znajomych

Witam serdecznie!

Mieszkam w woj. śląskim czy jest ktoś kto ten domek buduje, bardzo chciałabym go zobaczyć na "żywo" przed zakupem projektu, bardzo proszę o kontakt [email protected]

Miałam inny projekt na oku niestety po wizycie na budowie odstąpiłam od zakupu, dlatego bardzo mi zależy aby się ktoś zgodził na pokazanie.
 
Anna A.

  • Dodaj do znajomych

Zamierzam zacząć budowę domu w tym projekcie . mieszkam w woj. zachodniopomorskim, dom będzie w szkielecie drewnianym. Proszę o kontakt z osobą, najlepiej z okolicy kto taki dom wybudował w drewnie, chciałabym znać koszty budowy, eksploatacji, wydatki na ogrzewanie co zmienić i jak. cekam z niecierpliwością
 
Tester T.
Do Iwona : Powierzchnia ścian nośnych wynosi ~150m2.

Teraz trzeba tą powierzchnię pomnożyć przez wielkość materiału budowlanego (cegły, pustaka, bloczka) i wyjdzie nam konkretna ilość.
 
Edyta B.

  • Dodaj do znajomych

Witam, my budujemy ten dom na Podkarpaciu (okolice Jarosławia). Na dziś dzień jesteśmy na etapie fundamentów:)
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres [email protected].

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

  • rabat na projekt i specjalne promocje
  • oferta na budowę i kredyt
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • darmowa wysyłka
  • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem