Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
 
Na wstępie chciałbym pogratulować za piękny projekt. Jestem zainteresowany jego zakupem, jednak działka na której zamierzam go wybudować, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma taki zapis "ustala się stosowanie dachów: dwuspadowych, wielospadowych o symetrycznym układzie połaci głównych i nachyleniu w zakresie – 15 ÷ 45 stopni". Czy coś można zrobić w tym przypadku? Będę bardo wdzięczny za odpowiedź.
 
Andrzej
Nam z żoną projekt się bardzo podoba i o ile nam pozwolą to będziemy budować taki dom - jedna rzecz mnie przeraża, tj. masakrycznie duża odległość kotłowni od łazienek i kuchni. Przesył cwu bez cyrkulacji to będzie sporo marnowania wody, a działanie cyrkulacji to będzie spory koszt. Czy nie można założyć, że w jednym roku garażu który przylega do schodów dało by się wcisnąć kotłownię? Wg mnie to całkiem realne rozwiązanie

Do Andrzej : Witam, kotłownie umieszczono w najlepszym możliwym miejscu aby cały pozostały układ dobrze funkcjonował. Oczywiście może Pan przenieść kotłownie w inne dowolne miejsce. Należy jednak pamiętać, że jeżeli będzie tam piec na paliwo stałe, to pomieszczenie powinno mieć ok 6m2. Zmiany wprowadza się na etapie adaptacji i są one dodatkowo płatne.
 
Do Paweł : Tak. Nawet kilka. Został zmieniony całkowity rozmiar budynku (dopasowanie do działki), przestrzeń przy wejściu zostanie otwarta przez zastosowanie przeszkleń w miejsce ścianek, sauna została pomniejszona by można było umieścić prysznic bezpośrednio w sąsiedztwie oraz łazienki na pietrze zostały połączone w jedną całość.
    
Conrad
Witam

Dobre rozmieszczenie pomieszczeń, dla mnie dom mam to co trzeba, duży salon, dużą kuchnie, jedynie odzielil bym ja od salonu, pomieszczenie na parterze mozna przekszatalcic w pokoj, proste schody. Jedna b. ważna sprawa to dach, zastanawiam sie jak by projekt wyglądał z dachem czterospadowym, i w jaki sposób go wykonać, żeby chociaż cześc tarasu była zadaszona...?

Czy jest opcja wersji z dachem 4 spadowym?
      
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem