Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

 
Do Katarzyna U. : Dzień dobry,
nie będzie problemu z wygospodarowaniem tych dwóch pomieszczeń. Piec gazowy można przenieść do mniejszej łazienki którą można delikatnie powiększyć. Dzieki czemu na miejscu dawnego pomieszczenia gospodarczego można zrobić spiżarkę. Ewentualnie można pom. gospo. podzielić na dwa pomieszczenia i zrobić spiżarkę w tym od strony kuchni.
Co do garderoby to można ją wydzielić w największej sypialni od strony szafy, a łóżku usytuować na tej ścianie odgradzającej szafę. W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego :)
Pozdrawiamy serdecznie
z500

Krzysztof
Witam. Projekt Z321 jest naszym faworytem jednakże mamy jedno ale...Otóż brakuje nam garderoby.Moje pytanie zatem: czy można by powiększyć/przesunąć dużą łazienkę kosztem tarasu a zyskaną przestrzeń pomiędzy łazienkami wykorzystać na coś w kształcie garderoby?
 
Grzegorz
Witam , nie rozumiem tych wpisów 270 tys. za stan surowy zamknięty, przecież jest napisane jak byk że stan surowy zamknięty to koszt ceny średniej 158 tys. to jak wy to liczycie i o co chodzi , przeciez za stan surowy zamknięty przy 270 tys. to sobie dom w stylu dworkowym wystawię. Proszę o odpowiedź.
           
DoObsługa klienta: witam :) mi sie bardzo podoba ten projekt :) jest to bardzo realne ze jak już będę budował to raczej ten projekt wybiorę :) a czy robicie adaptacje domu na działce chciał bym mieć zrobiony projekt domu jak będzie to wyglądało na działce którą posiadam i czy może są takie domy by można zobaczyć na żywo tzw dom pokazowy
    
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem