Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Ewa F
A ja kupilam ten projekt i wprowadzilismy zmiane w nim w postaci wydluzenia dachu z prawej strony (patrzac od frontu) o 3,5m oraz przeniesienie drzwi tarasowych pod powstale zadaszenie. Bedziemy mieli piekny zadaszony taras od poludniowej strony. W miejsce drzwi tarasowych wstawiamy duze okno.

Roman Grzesiński
Witam. Dom od frontu zaprojektowany jest w tradycyjnej formie, natomiast od strony ogrodu w bardziej współczesnej. Chciałbym to połączyć w kierunku tym bardziej współczesnym. Czy istnieje możliwość przeprojektowania dachu aby był jak w Z7, przy jednoczesnej zmianie kąta jego pochylenia na 30 st.?

Ewa
Witam,

Mam pytanie o wersję, której w tej chwili nie ma w ofercie - wersja drewniana z antresolą. Czy taka opcja byłaby jeszcze dostępna?Pozdrawiam

Ewa

Olinek
Prośba do tych, którzy juz zbudowali Z8. Proszę, wstawcie fotki wnętrz z realizacji tego super domku. Wtedy najłatwiej zobaczyć, czy pomieszczenia nie są zbyt małe.

Jakub
Witam

Chciałbym zapytać projektanta dlaczego ten dom o powierzchni 20m2 większej od z7 jest wyceniony tak samo w kosztorysie? Czy oby na pewno mimo tak dużej różnicy w metrażu jego koszt jest taki jak z7?

Olinek
Do pk!

Nie można wysłać maila. Może jest błędny?

Mam kilka pytań odnośnie domku Z8:

1. jaką wersję budowałeś? Nas interesuje z garażem od strony sypialni.

2. jakie ogrzewanie stosujesz? U nas musi być na paliwo stałe, stąd pomysł na garaż, by z tyłu zrobic kotłownię

3. jakie zmiany w projekcie wprowadziłeś, by było funkcjonalniej

4. jaki był koszt wybudowania (bez urządzenia wnętrz)?

Czy - jeśli zdecydujemy się na ten projekt - będzie można zobaczyć Twój domek?

Pozdrawiam!
    
Pitrek
"Czy ktoś wybudował Z8 w okolicach Warszawy." zaczynam w maju budowę tego domu, w okolicach otwocka. na jesieni powinien być stan surowy zamknięty. pozdrawiam.

Irek Stelmaszczyk
Witam. Czy ktoś wybudował Z8 w okolicach Warszawy. Czy istniałaby mozżliwość obejrzenia domu?

Pozdrawiam serdecznie

Laura
Jesteśmy zainteresowani zakupem tego projektu, jednakże zastanawia nas, czy możliwe jest zlokalizowanie salonu od frontu, a kuchni od ogrodu (ze względu na korzystniejsze usytuowanie względem stron świata) oraz przesunięcie ściany z kominkiem w bok i skrócenie jej do minimum, by nie dzieliła tak pomieszczeń ?

Eulalia Klimek
Jakie ogrzewanie jest przewidziane do tego projektu- czy można zastosować piec także na drewno i jak mozna to rozwiązać?

A jeśli nie - czy kominek z płaszczem wodnym da radę ogrzać dom. MOże to niewprawne pytania bo jesteśmy z mężem początkujący ale proszę o odpowiedź

Dorota Nowak
Witam. Czy ktoś wybudował Z8 w okolicach Bytomia. Czy istniałaby mozżliwość obejrzenia domu?

Pozdrawiam

Dzięki
  
Wojtek
Czy można otrzymać zgodę dla wersji z garażem na wydłużenie garażu o jakieś 2-3 metry od frontu domu z dachem wystającej części jak dla okapu nad wejściem oraz czy dach garazu i domu może stanowić jedną całość (te same połacie). Pozdrawiam

Bogusława Kurek
Witam serdecznie.

Razem z mężem jesteśmy zainteresowani projektem z8. Mamy zamiar budować na wiosnę. Podoba nam się prosta bryła budynku i nie chcemy za bardzo zmieniać kąta nachylenia dachu, może jedynie na 30-35 stopni. Czy w takim układzie można zastosować strop teriva, żeby w przyszłości móc zagospodarować chociaż małe pomieszczenie na poddaszu?

Jura
Projekt jest prawie idealny dla naszej rodziny tylko z drobnymi zmianami.Proszę o informację czy jest dostępny projekt domu z podwariantu Z8AGP w technologi szkieletowej z następującymi zmianami:

1. Odbicie lustrzane domu ale z pozostawionym garażem z prawej strony (na naszej działce północ)

2.zmieniony dach nad garażem na pulpitowy(takie rozwiązanie jak w Państwa projekcie Z14GPp)

3.garaż wydłużony o około 2 m dla wydzielenia pomieszczenia na kotłownie na paliwom stałe

4. z dodanym 1 oknem 150/150 w salonie na ścianie szczytowej

5. o kącie nachylenie dachu 35 stopni
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem