Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
 
Do Izabella : Dzień dobry, zmiany w projekcie mogą być oczywiście wprowadzone na etapie adaptacji i wprowadza je Architekt Adaptujący. W celu otrzymania bezpłatnej wyceny wprowadzenia do projektu takich zmian, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie: https://z500.pl/blog/1765,studio-adaptacji-oferta.html
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie naszą pracownią.
    
Rafal
Lipa !!!
Jeszcz nie kupiłem ziemi a już jest problem z takimi projektami. Od trojmiasta, Kartuz, Sopotu, Kołobrzegu aż po Międzyzdroje MPZP NAKAZUJE BUDOWĘ DOMÓW DWU LUB WIELO SPADOWYCH O KĄTACH OD 30% do 45%. Jakieś sugestie? bo napewno to nie ludzie są staromodni i bez gustu tylko urzędnicy.
      
Agnieszka K
DoObsługa klienta: 187cm? To trochę jak norka dla hobbitów... mam nadzieję, że to błąd.
Co do powiększonej wersji straciła cały urok i bryłę, czy jest możliwość powiększenia domu w oparciu o ten projekt? (coś jakby przesunięcie ścian- rozciągnięcie) tak aby otrzymać podobny metraż jak w wersji powiększonej z trzema sypialniami i bez garażu, a zachować wygląd zewnętrzny i formę tarasu? Może możliwe to będzie w formie adaptacji projektu? Nie wiem jakie to będzie miało konsekwencje dla konstrukcji.
 
Do Bożena L : Czekamy na wizualizacje domu (za maksymalnie tydzień dom będzie dostępny na stronie), ale powstał nowy powiększony wariant, który posiada 3 sypialnie, pomieszczenie gospodarcze na ekogroszek oraz garaż. jeśli garaż jest niepotrzebny można oczywiście go zamienić na dodatkowy pokój czy powiększyć istniejący w projekcie pokój i pomieszczenie gospodarcze.
     
Do Wojtek.K : Główne odprowadzenie deszczówki architekt zaproponował poprzez koryto biegnące wzdłuż ściany attykowej. Na wystających fragmentach dachu – rynny kwadratowe i spusty jako np.: tzw. łańcuchy.

Zadaszenie będzie przenosić obciążenie śniegiem (3 strefa), natomiast przy dużych opadach i nagromadzeniu się pokrywy śnieżnej nie unikniemy koniecznego odśnieżenia.
Dla bardziej leniwych ;) można zastosować maty grzejne roztapiające śnieg/lód w razie potrzeby.
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem