Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Andrzej
Witam, widzę w komentarzach że ludzie pytają o to czy zmieści się piec na eko gorszek w tej kotłowni? Ponoć się zmieści, pytanko jaki? Macie jakiś konkretny model, lub jego wymiary? Czy oprócz pieca wejdzie tam jeszcze zasobnik ciepłej wody i wszystko będzie zgodnie z prawnymi zaleceniami co do pomieszczenia? Wole wiedzieć przed kupnem projektu niż później w trakcie adaptacji usuwać łazienkę lub ją przenosić.
Pozdrawiam
 
Do Agnieszka : Dzień dobry,

jeżeli chodzi o wprowadzenie zmiany w postaci schodów spocznikowych, to byłaby ona możliwa na etapie adaptacji. Oczywiście w związku z tym, że zmieniłaby się konstrukcja schodów (wymiary i wysokości), mogłoby to wpłynąć także na projekt (przesunięcie ścian itd.). W celu bezpłatnej wyceny zmian, zachęcam do wypełnienia formularza na stronie https://z500.pl/blog/1765,studio-adaptacji-oferta.html.

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie projektem.
 
Patrycja
Witam, czy mógłby ktoś napisać ile wyniosła cała budowa? rozumiem, że jest to często indywidualna kwestia bo można wybudować ten dom za 300tyś. a można wydać nawet 450tyś dlatego prosiłabym o orientacyjną kwotę wraz z wykończeniem wnętrza domu (kafle, panele, biała armatura itp.)
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Grubcio30
Do Patrycja : bardzo skromnie i rozsądnie okolo 350 tys budynek z betonu komórkowego ocieplony wełną dach to dachówka ceramiczna roben antracyt drzwi wejściowe zwykła gerda okna 3 szybowe pięciokomorowe dwie a nie trzy łazienki podłogówka kominek z kanałami do pokoi na górę i kaloryfery tynki cementowo wapienne gładzie i dużo swojej pracy panele na poddaszu płytki na dole w kotłowni i spiżarce po całości wiata drewniana na auta wzdłuż ściany bez okien po długości domu około 170 m kostki i garaż z kanałem murowany kryty tym co dom 3 na 6m do skończenia klatka schodowa poręcze balkon w płytkach zadaszenie drzwi i tarasu i teren ale na dzień dzisiejszy poszło 350 tyś .
   
Agnieszka
czy kotłownia nie jest za mała dla kotła na paliwo stałe? gdzieś czytałam, ze musi być 1m przestrzeni po obu stronach kotła; 0,7m z tyłu i 1m z przodu - kotłownia w projekcie nie ma szans spełnić tych założeń. Nie mówiąc już o zmieszczeniu tam pozostałego osprzętu, jak np. zbiornika cwu.
   
Paweł
DoObsługa klienta: producenci wywiewek określają minimalne średnice i długości rur, nic poza tym , moje pytanie dotyczy rozwiązania systemowego , brak kominu wentylacyjnego ,,murowanego'' powoduje wiele wątpliości, czy zastosowana koncepcja nie spowoduje problemów w użytkowaniu. Rozumiem że projektanci nie widzą takiego problemu.
     
Do Michał : Witam, kalkulacja szacunkowa jest przygotowana na bazie najtańszego materiału. ceny są podane w kwocie netto. Kosztorys ma służyć przybliżeniu inwestorom zakresu kosztów z jakimi mogą się spotkać przy zastosowaniu takich materiałów. Kosztorys nie jest instrukcją budowlaną i na jej podstawie nie buduje się domów. Informacja o całkowitej bezużyteczności jest nie do końca trafna bo problem wystąpił tylko przy jednym elemencie, a przecież kosztorys składa się z wielu wyszczególnionych elementów.
  
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem