Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
            
Do Paweł : z500 MAJĄ JAKIŚ DZIWNY TEN KOSZTORYS, jedne elementy są za przedstawione za 50% prawdziwej rynkowej ceny, a inne ok. Robiąc ten dom w złodziejskim systemie czzyli tzw deweloperskim można nawet uzyskać takie ceny. Jeśli chcesz zrobić dom w sposób uczciwy bez deweloperskich skrótów i bez oszczędzania wykonawstwa na jakości to musisz dołożyć około 20-40tysięcy zł.
Nasz dom robimy powiększony i w systemie pasywnym , cena około 500k
   
Do Kasia : Witajcie, pytacie czy można pomniejszyć? - jesteśmy wstrząśnięci tym zapytaniem gdyż właśnie od kilku dni nie możemy z moją żoną przeżyć tego, że daliśmy się wkręcić przez wizualizacje (rendery) na stronie. Wybudowaliśmy właśnie fundamenty i nie wiemy jak obrócimy się w "salonie" na dole, ZASTANAWIAMY SIĘ jak usiądziemy na kanapie nie dotykając stopami telewizora!!! Jesteśmy okropnie rozżaleni bo to pomieszczenie na parterze nazwane salonem nawet nie jest salonikiem lecz pokoikiem. Zwróćcie uwagę na faktyczne wymiary a nie podaną sumę metrów kwadratowych!! Tak na prawdę przez wchodzące/obecne w tym pomieszczeniu schody wymiar tzw "salonu" to 3,5m x 3,7m i jeszcze trzeba pamiętać , że kanapa czy narożnik ze względu na okna należy odsunąć od ścian i okien!! Pomimo tego że powiększyliśmy parter o metr na dłuższej ścianie jesteśmy zdruzgotani. Chwila nieuwagi a teraz płaczemy i zgrzytamy zębami. zAPOMNIJCIE o pomniejszaniu!! Czy dom ma 180 czy 220 m2 to niewielka różnica w wydatkach całego domu!
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem