Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Kamil
Witam,
Dlaczego muszę kupić zestawienie materiałów? W innych pracowniach są gratis - nie powiem dom mi się podoba bardzo, ale z doświadczenia wiem, że wasze wyceny są niewymierne w danym środowisku. Chciałbym pokalkulować różne warianty materiałowe, ale muszę znać ich ilości i choć oczywiście na podstawie rysunku można je policzyć to jednak czasy szkolne minęły, a dzieciaki jeszcze nie zajmują się tym w szkole bym dał im zagadkę...
Pozdrawiam,
Kamil
  
Anka
Chciałam zapytać czy ktoś zastosował ogrzewanie na podczerwień, jeżeli tak to jakie są koszty. Bardzo zależy mi na tej odpowiedzi. Zastanawiam się czy w projektach Z500 przewidziane jest takie ogrzewanie. Jakie są koszty założenia, oraz koszty energii elektryczne przy ogrzewaniu dom do temperatury 21 Celsjusza. Będę wdzięczna za informację

Robert
Jakie rozwiązany jest przez projektanta problem umycia elewacji szklanej ? Czy budynek po odpowiedniej adaptacji może spełnić warunki dla dotacji 50 tys. z NFOSi GW (budynek pasywny). Jeżeli jest to możliwe to jakie byłyby to warunki ? (czy wystarczy rekuperacja + GWC ?)
 
Robert
Pewnie tak, ale z punktu widzenia gospodyni domowej chciałbym zapytać, czy są specjalne urządzenia do użytku domowego, czy też należałoby wzywać 2 razy w roku specjalistyczną firmę.
Przy jakich parametrach ten budynek spełnia warunek Eco Ready ? Przyznam, że próbowałem ustawić parametry na Państwa stronie, ale programik nie przyjmuje danych dla części parametrów.
      
Adam Kleczewski
Dzień dobry, dyskutujecie Państwo na temat cen - u nas ceny były by takie:
a/ w technologii prefabrykowanego szkieletu z projektem, fundamentowaniem, adaptacją, pozwoleniem na budowę oraz pozwoleniem na użytkowanie około 290 tyś brutto.
b/ w technologii standardzie Perfekko z projektem, fundamentem, adaptacją, pozwoleniem na budowę oraz pozwoleniem na użytkowanie około 370 tyś brutto.
By ten dom doprowadzić od stanu deweloperskiego do stanu "pod klucz" należy przyjąć 65-80 tyś pln brutto. Budujemy na materiałach firmy Knauf. Ceny podane są za domy energooszczędne.
Moim zdaniem, żadna uzasadniona technologia nie da Państwu istotnych oszczędności.
Pozdrawiam Serdecznie, Adam Kleczewski ( [email protected])
    
Marek
Witam,

bardzo podoba mi sie projekt tego domku , pytanie do tych osób które wybudowaly lub buduja ten dom, prosze o zdjecia i koszt budowy do stanu surowego zamknietego najbardzie interesuje mnie koszt okien (okna) i jak sie mieszka czy nie jest za goraco w lato a za zimno w zime, dziekuje serdecznie....

prosze o zdjecia , informacji od osób, które budują/ wybudowały ten dom? a moze jest ktoś kto go buduje w okolicy

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem