GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! ☀️ WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI MAJÓWKI ☀️ OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! ☀️ WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI MAJÓWKI!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych
Adaptacja projektu
zapytaj o projekt
Projekt jest niedostępny. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^

Katarzyna Hubert
Jakis czas temu wybrałam ten projekt, kupiłam go, a w tej chwili wprowadzam sie do domu. Bardzo fajne rozmieszczenie pomieszczeń, choc nie ukrywam, że naniosłam kilka zmian na plus!


Jadczak wiesława
Witam. Jeżeli ktos wybudował go w technologi murowanej proszę o informacje jaki był koszt stanu surowego. Dziękuję.

Katarzyna Hubert
Dom, zgodnie z podpisem przy zamieszczonych zdjęciach, wykonany jest w technologii kanadyjskiej. Orientacyjny koszt budowy pod klucz (czyli ze wszystkim tylko wnieść walizki i mieszkać) to ok. 260 tys. Cena uzależniona jest od bardzo wielu czynników, ot chociażby szczegółów wykończenia, także myślę, że w zależności od naszych wymagań ta cena może być bardzo różna. Pozdrawiam!

Piotr Lipiński
Pani Kasiu. Czy dom wybudowany jest w technologii drewnianej czy murowanej. Jaki był orientacyjny koszt realizacji budowy. Dziękuję za odpowiedź.

Katarzyna Hubert
Dodałam drzwi wewnętrzne między garażem a domem, najmniejszy pokój na górze połączyłam z sypialnią, likwidując do niego drzwi z komunikacji - otrzymałam garderobę. Komunikację na górze doświetliłam pasami luksfer. Powiekszyłam otwór schodowy kosztem komunikacji na górze. Zlikwidowałam drzwi z wiatrołapu do pomieszczenia gospodarczego (kotłowni) w ten sposób mam duzo miejsca w wiatrołapie na szfe wnekową. Dodałam zadaszony taras (co widać na zdjęciach w dziale \"realizacje\"). Powiekszyłam daszek nad wejściem. To chyba z grubsza wszystkie zmiany...ogólnie jest to bardzo fajny projekt! Polecam
 
Katarzyna Hubert
Jakis czas temu wybrałam ten projekt, kupiłam go, a w tej chwili wprowadzam sie do domu. Bardzo fajne rozmieszczenie pomieszczeń, choc nie ukrywam, że naniosłam kilka zmian na plus!

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem