Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

   
Do Maciej : Witam

od 16 czerwca br buduje zx54, wakacje, upały, deszcze... jutro zasypuje fundamenty........
Buduje z Ytonga energo 24
Lekkie zmiany polegające na poszerzeniu klatki schodowej o 1m
dzięki temu łazienka na piętrze 17m2, kotłownia około 12m2 + łazienka na parterze około 4,6m2
Zrezygnowałem ze schodów na piętro z naziemia.... i wyjścia na taras z łazienki na piętrze....
  
Виктор
Брест, Беларусь
Сколько стоит разработать проект такого дома в монолитно-каркасном исполнении?
Ile to kosztuje, aby opracowac projekt tego domu w monolitno-szkieletowym projektowani?
My respects. Виктор Ки-го.
 
Marek
Witam, ciekaw jestem czy dom nadawałby się do działki o wjeździe z południowego zachodu? Czy klatka schodowa nie zasłaniałaby słońca? Myślałem o zamianie salonu z kuchnią, może zrobić jakieś przeszklenie pomiędzy schodami a salonem na parterze, wtedy byłoby doświetlenie przez okno na pierwszym piętrze. Ma to sens?
  
Do LESZEK : Witam.
A dokładnie o ile została poszerzona klatka schodowa ? Chcę budować ten dom i powiem szczerze, że im więcej patrzę na niego i przeglądam analizując wnikliwie projekt, pytania piętrzą się i skłonny jestem delikatnie zmodyfikować istniejące założenia projektanta.... Tylko najwięcej do powiedzenia ma osoba, która ma za sobą budowę wg. projektu zx54.
Jeśli mogę prosić o informację będę wdzięczny.
pozdrawiam
[email protected]
      
PAWEŁ
Witam, faktycznie z zewnątrz dom wygląda imponująco w środku zaś wizualizacja tragedia. Mimo to z żoną budujemy ten dom bo jest na pewno ustawny. Jeśli miałbym coś zmienić to jak niżej ktoś pisał powiększyć kuchnie i salon niestety wtedy dom nabija metry a to kosztuje na wykończeniówce. Poza tym wszystko jest ok. Jestem na etapie tynków - ktoś mierzył ile metrów wychodzi???
 
Witam. Jestem zainteresowany projektem zx54, jednak chciałbym powiększyć dom przesuwając ścianę ogrodową o 1,5m powiększjąc tym samym salon, kuchnię i pokoje na piętrze. Proszę o informacje czy jest to możliwe na etapie adaptacji?
Drugie pytanie dotyczy odprowadzenia wody z tarasu nad garażem - w jaki sposób jest to rozwiązane skoro dwie ściany tarasu są przedłużeniem ścian garażu lub pokoju/biura?
Pozdrawiam,
TomaszS.
 
Anna
Ten kosztorys, to fikcja. To nie jest kosztorys stanu do zamieszkania, tylko deweloperki, a żeby na prawdę wykończyć taki dom, zrobić podwórko w kostce itd. to drugie tyle będzie mało. Przekonują się o tym dopiero ci, którzy uwierzyli w kosztorys i ugrzęźli w niewykończonej chacie. Stan surowy zamknięty wraz z kosztem działki, to dopiero 50% inwestycji, a gdzie reszta. Jeśli ktoś się łudzi, że jest inaczej, jest po prostu nie w temacie. Wielu rzeczy w tym kosztorysie nie ma ujętych, a i te co są, to znacznie zaniżone np instalacje. Tyle to wynosi koszt wykonania samego ogrzewania ( sam piec ok. 10tys.), a gdzie instalacje gazowe, wod-kan., elektryka, antenowa, internetowa, alarmowa, centralny odkurzacz, kominek ( skromny ok. 8 tys.), a mapki, inwentarki, odbiory, koszty przyłączy.................. Powodzenia życzę tym, którzy uwierzyli, że w tej kasie mogą zamieszkać, a ich wymarzony domek będzie wyglądał tak, jak na folderze.

Obsługa klienta
Do Anna : W zakładce kosztorys jest informacja, że cena dotyczy stanu surowego zamkniętego.
Żaden kosztorys domu typowego nie uwzględnia kosztów mapek, dokumentacji, działki wykończenia wnętrza czy wykończenia terenu. Są to indywidualne sprawy i ich koszty będą się diametralnie różnić. Ceny pewnych elementów są uśrednione - można kupić kominek za 50tyś i za 2 tyś, tak samo z kostką czy podłogami.

Jan Dowcipniś
Do Anna : Czasami sama działka na warszawskim wilanowie kosztuje znacznie więcej niż wybudowanie domu. Pani Anno, gdyby w projekcie znajdowała się kostka, centralny odkurzacz, buda dla psa, i cisowy żywopłot, to na pewno architekci uwzględnili by to w kosztorysie.

Ania
Jesteśmy z mężem zdecydowani na ten piękny dom. Interesuje nas lustrzane odbicie. Jednak dopóki nie zobaczyłam tutejszej aranżacji wnętrza, mój zachwyt nad jego wnętrzem był nie do opisania. Hmm zastanawiam się czy to moja wyobraźnia zaaranżowała wnętrza lepiej (szczególnie kuchnię z salonem) czy może owy projekt tych pomieszczeń nie sprostał moim gustom i wymaganiom. Zmierzam do tego, że salon i kuchnia powinny być tutaj dopieszczone do kresu możliwości natomiast pozostawiają poczucie rozczarowania:( Oczywiście nic nie zmienia naszej decyzji co do budowy z54 (bo kamień na cały dom kupiony i plany startu na wiosnę) gdyż jestem przekonana że będziemy mieli najpiękniejszy dom w całej gminie:)

Obsługa klienta
Do Ania : Z pewnością wyjdzie dużo ładniej niż na naszych wizualizacjach. Wnętrza to tylko propozycja, każdy może je urządzić wg własnych upodobań i pomysłów. Zresztą proszę zerknąć na realizacje Zx100 - wygląda 100razy lepiej niż na wizualizacji ;).
W takim razie trzymamy kciuki i czekamy na Pani zdjęcia z budowy.
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem