Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^

Agata
Dzień dobry, czy w tym projekcie jest możliwość zrobienia stropu wysokiego nad kuchnią i salonem, a pozostała część domu z tradycyjnym stropem?

Zuza
Do Agata : Dzień dobry, chciałabym ponowić pytanie Agaty czy w tym projekcie jest możliwość zrobienia stropu wysokiego nad kuchnią i salonem, a pozostała część domu z tradycyjnym stropem?Czy te zmiany mocno podniosą koszt budowy domu?Czy nad salonem jest możliwość zrobienia antresoli?

Izabela S.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Dzień dobry,
Czy istnieje możliwość wykonania płaskiego dachu na tym domu?

Obsługa klienta

 • Usuń ze znajomych

Do Izabela S. : Dzień dobry,
istnieje taka możliwość aby na etapie adaptacji zaprojektować płaski dach.

Wioleta
Witam,

Gdzie jest finalnie przewidziana "kotłownia" gazowa? Na głównej stronie widnieje w łazience, w rysunku szczegółowym została umieszczona w spiżarni.
Pozdrawiam
 
Ole Z.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

DoObsługa klienta: Witam,

Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź :)
Mam jeszcze jedną wątpliwość. Jeżeli komin znajduje się w łazience, to czy jego część widoczna ponad dachem nie powinna się znajdować bliżej szczytu domu?

Pozdrawiam

Wioleta
Do Ole Z. : Proszę o zignorowanie powyższego pytania. Ponownie przeanalizowałam nowy rysunek szczegółowy i zauważyłam, że komin znajduje się w szczycie. Pozdrawiam

Obsługa klienta

Do Ole Z. : To prawda, komin będzie przy samej kalenicy od strony ogrodu. Wizualizacje są oczywiście poglądowe. Lokalizacja komina została zmieniona przy opracowaniu technicznym stąd taka nieścisłość. Komin wcześniej był umieszczony w spiżarce dlatego na wizualizacji jest w takim miejscu.

Obsługa klienta

Do Wioleta : To prawda, komin będzie przy samej kalenicy od strony ogrodu. Wizualizacje są oczywiście poglądowe. Lokalizacja komina została zmieniona przy opracowaniu technicznym stąd taka nieścisłość. Komin wcześniej był umieszczony w spiżarce dlatego na wizualizacji jest w takim miejscu.
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.