Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
 
Stenia
Przeglądając ten projekt zauważyłam, że brakuje tutaj wersji która uwzględniałaby możliwość
postawienia tego domu na działce z wjazdem od zachodu. A zatem: zamknąć te balkony - w miejscu dolnego mielibyśmy kuchnię, może ciut większą od balkonu, schody przerzucić na stronę garażową. A na ścianę południową przenosimy duże okno, od wschodu też dajemy okno w salonie, odpowiednio na górze. Kominek może mógłby być na ścianie gabinetu. Dolna łazienka też może zyskałaby metr na kabinę. A może nawet można wydłużyć garaż z pom. gosp. i byłoby miejsce na spiżarkę ???
 
Szymon i Iwona
Jesteśmy świeżo po zakupie tego projektu. Zakochaliśmy się w dużych oknach na parterze, przez które latem wieje ciepły wiatr i elewacji z klinkieru, która wnosi troszkę angielskiego uroku w polski krajobraz. Projekt był wszystkim czego szukaliśmy: przestrzenny, nie za duży, nie za mały, idealnie wypośrodkowany między ogromnymi willami i 85 metrowymi domami z dopłatą.
Wybraliśmy wersję z dwoma miejscami w garażu, aby zyskać kilka metrów na rowery i sprzęt sportowy.
Postanowiliśmy zmienić kotłownię w kotłownię z pralnią i delikatnie powiększyć łazienkę na parterze o miejsce na brodzik. Górę wykonujemy w zestawieniu 3 sypialnie + 1 duża łazienka + garderoba. Elewację zostawiamy z pierwotnej wersji projektu Zx24.
Długo szukaliśmy, ale wreszcie możemy powiedzieć, że to jest NASZ DOM!
  
MICHAŁ
WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY ZAKUPEM PROJEKTU DOMU ZX24.CZY JEST KTOŚ KTO MÓGŁBY PODESŁAĆ ZDJĘCIA DOMU JUŻ POSTAWIONEGO I KOSZTORYS BUDOWY,POPROSZĘ RÓWNIEŻ JAKIŚ KONTAKT DO GODNEJ POLECENIA FIRMY KTÓRA BY GO POSTAWIŁA.PODAJĘ MAIL: [email protected] PROSZĘ RÓWNIEŻ O INFORMACJE NA CO ZWRÓCIĆ CO ULEPSZYĆ PRZY BUDOWIE DOMU,JAKIEŚ POMYSŁY KTÓRE PAŃSTWO ZASTOSOWALIŚCIE W DOMU PODCZAS BUDOWY,CZEKAM NA INFORMACJE POZDRAWIAM
    
Mateusz Falkiewicz
Witam,
Pytanie do Z500,
Czy jest możliwość budowy tego domu z podpiwniczeniem? O ile zwiększyłoby to koszt budowy domu?

Pytanie do użytkownika Z500 lub użytkownika Kasia i Adam:
O ile koszt budowy podnoszą wprowadzone przez Was zmiany?
zmiany z posta poniżej:
a) wydłużenie tyłu domu o 2,5m lub 3m tak by salon był dłuższy, a zadaszony taras jednocześnie większy (dodatkowy filar). Dzięki temu u góry powiększy się również sypialnia i będzie miejsce na garderobę.
b) poszerzenie domu o 1m lub 1,5m tak by znalazło się miejsce na malutkie pomieszczenie garderobiane przy "sieni"
c) zabudowanie balkonu na piętrze na rzecz prywatnej (przynależnej do sypialni) łazienki (pion z kuchni).
d) garaż dwustanowiskowy
     
Krzysztof
Do Marlena : Witam, kupiliśmy również ten fajny projekt i zastanawiamy się ile będzie kosztować całość.
Czy ma kolega może już trochę więcej danych , jeśli chodzi o ceny.
Od ostatniego Waszego postu już trochę minęło - może macie już cały gotowy domek ?
Pozdrawiam Krzysztof

Wojciech WOjciechowski
Proszę o informację jaki konkretny model okien występuje w tym projekcie? Wyglądają jak aluminiowe. Ciekawe, że w zdjęciach realizacji nikt ich nie użył. No i przez to te realizacje nie mają takiego pazura jak wizualizacja. Uważam też że klinkier musi być. Bez niego bryła jest nijaka - taka sobie buda.
        
Obsługa klienta
Do Kamil Masa : Zależy co Pan ma na myśli...W zasadzie trzeba tylko przenieść całą konstrukcje na drugą stronę. Jest to dodatkowy koszt adaptacji i zależy od architekta, który będzie wprowadzał te zmiany. Jeśli przeniesie Pan garaż na prawą stronę przy salonie, nie będzie przejścia bezpośrednio przez sień. Może lepsza będzie wersja odbicie lustrzane?
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem