GOTOWE PROJEKTY DOMÓW AŻ 15% TANIEJ! 🍩 DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! 🍩 TŁUSTY TYDZIEŃ PROMOCJI W Z500!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW AŻ 15% TANIEJ! 🍩 DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! 🍩 TŁUSTY TYDZIEŃ PROMOCJI W Z500!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Agnieszka
Witam,dopiero zaczynamy budowę domu Z24 czy jest ktoś z okolic Katowic kto ma już wybudowany dom.Jeżeli byłaby taka możliwość to chętnie zobaczyłabym wnętrze :) ciągle myślę o oknie kuchennym czy zostawić rogowe zgodnie z projektem czy przerobić ,będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
  
Witam, Spodobał nam się projekt Z24, jednak preferowalibyśmy strop żelbetowy albo gęstożebrowy np. akermana, teriva. Na rysunkach szczegółowych układ konstrukcyjny rozwiązany jest w ten sposób że w pokoju i kilku pomieszczeniach widoczne są podciągi (belki) na suficie. Jak zrobić aby nie było widać tych podciągów? Wydaje mi się ze najrozsądniejszym sposobem było by zmienienie układu konstrukcyjnego z „poprzecznego” w „podłużny „? (Ściany nośne wzdłuż) Może macie państwo zaprojektowany projekt z takim układem ścian nośnych? Proszę o radę

Pozdrawiamy Zuza i Piotr z woj. Świętokrzyskiego
 
Mariusz
Witam, dla przyszłych właścicieli oraz tych, którzy nie są zdecydowani. Z24 wybudowaliśmy w okolicy Tarnowa (małopolska). Po rocznym użytkowaniu naszego domku, zużycie gazu wyniosło 976m3 co dało 2423 zł. Temperatura zimą noc 20, dzień 22 stopnie. Piec kondensat De Dietrich MCA15. Najwyższy rachunek styczeń 2015 - 430 zł brutto. Do rocznego rachunku należy doliczyć 2 m3 drzewa do kominka, czyli 340zł. Jeżeli chodzi o wykonanie domu to oprócz pokoi sypialnych wszędzie podłogówka i jeżeli miałbym drugi raz budować to nigdy więcej nie dałbym przekonać się do kaloryferów w pokojach, bo niby zdrowiej :/ (to taka rada również dla innych). Różnica po wejściu gołą stopą z korytarza na którym grzeje podłogówka (w korytarzu i salonie panele) do sypialni, gdzie grzeją kaloryfery, za każdym razem będzie przypominała mi o jedynym błędzie w wykonaniu naszego domu :). Na zewnątrz 15 styropian Termoorganika Platinum, strop wełna ursa gold 15cm+10 na przekładkę + 10 w skosach przy krokwiach. Podłoga 10cm Termoorganika Gold dach-podłoga. Kominek z nadmuchami. Dla osób pytających o koszt budowy u nas wyszło 310k z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem AGD/RTV. Kwota ta zawiera również ogrodzenie (działka 11ar) oraz kostkę brukową 140m2. nie mamy jeszcze pucu na elewacji więc to należy ewentualnie doliczyć do kosztów. Działka była nasza. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania od strony użytkowej, chętnie pomogę.
Mariusz
 
Do Mariusz : Jak rozwiązał Pan sprawę przechowywania np kosiarki lub rowerów itp:) bo z tego co widzę jest to wersja bez garażu. Dom został usytuowany na ławach czy płycie? Jeszcze jedno pytanie, czy wszystkie prace zostały zlecone firmie,czy może cześć prac została wykonana przez Pana? Jaki był koszt stanu deweloperskiego? W jakim województwie powstała Pana nieruchomość?
Pozdrawiam
Łukasz
   
Witam, czy ktoś buduje lub wybudował Z24 lub Z24 z garażem po lewej stronie w okolicach Szczecina, woj zachodniopomorskie? Bardzo zależy mi na obejrzeniu na "żywo" pomieszczeń. Jeżeli to niemożliwe, to będę bardzo wdzięczna nawet za zdjęcia, zwłaszcza z wnętrza domu oraz za informację o poniesionych kosztach.
Mój e-mail [email protected] Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
    
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem