WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM ORAZ DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS NA KONIEC WAKACJI! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
    
Krzysztof L.
Funkcjonalny i ponadczasowy. Projekt, który skradł nasze serca. Zdjęcia domu wylądowały na ścianie dodając nam motywacji każdego dnia. Motywacji do pracy, planowania i przeprowadzania inwestycji.

Dlaczego funkcjonalny? Rozkład pomieszczeń wpasował się w nasze oczekiwania. Nie musimy wynajmować architekta. Jasny i przestrzenny salon i jadalnia, miejsce na osobny gabinet na dole, duża łazienka na górze i dwustanowiskowy garaż. Wszystko na swoim miejscu. Tak, jak by ktoś czytał w naszych myślach. Odpowiada nam także bryła budynku. Powierzchnia przegród zewnętrznych jest niewielka w stosunku do kubatury oraz powierzchni budynku.

Dlaczego ponadczasowy? Ten dom to połączenie elegancji oraz nowoczesnego designu. Uwielbiamy zestawienie odcieni bieli i szarości z drewnem. Drewniane wstawki uatrakcyjniają wygląd całej elewacji. Poza tym urzekła nas pergola, która urozmaica aranżację i tworzy swoiste połączenie domu z ogrodem. Dla nas pergola to nie tylko podpora dla roślin. To przestrzeń do relaksu i miejsce, które zapewni kameralny klimat na rodzinne spotkania.

Wybór tego projektu rozpoczął nowy etap w naszym życiu. Wspólna wizualizacja przyszłego gniazdka sprawia nam wiele frajdy. Czujemy ekscytację związaną z nowym, przyszły życiem. Życiem w naszym wymarzonym domu.
     
Katarzyna
chciałabym do tego domku od strony garażu "dokleić" mieszkanko dla seniorów (z garażem jednostanowiskowym lub bez), a więc obniżyć nad mieszkankiem poddasze, lub nieznacznie powiększyć nad istniejącą obecnie częścią poddasze, które swoją powierzchnią zajmowałoby też część nad mieszkankiem dla seniorów. Czy takie zmiany są możliwe i jak będzie wówczas wyglądała bryłą tego budynku. Wyobrażam sobie, że mieszkanko dla seniorów byłoby na jednym poziomie, a więc w miejsce schodów łazienka, lub nad tym mieszkankiem bardzo ograniczona część poddasza z jedną sypialnią i łazienką.
     
Anna targosz
Witam . Projekt ten ma 1 bardzo duży feler - jest nim umiejscowienie toalety przy kuchni i co gorsza salonie. Najgorsze , że nie widzę dla niej innego miejsca. Odgłosy z toalety są mało komfortowe zarówno dla gości w salonie jak i mieszkańców. Rozumiem , że może tak być w starych blokach , ale nie w domu z 40 m salonem. Pozdrawiam.
   
Piotr
Dzień dobry,
Czy i jak można powiększyć toaletę na parterze, aby umieścić tam brodzik z prysznicem. Idelnie by już było gdyby jeszcze zmieścić pralkę, ewentualnie mają pralnie. Jaka jest powierzchnia kotłowni oraz czy pod schodami jest przewidziny jakiś schowek. Czy jest możliwość zasilania kotłowni palawm stałym.
Pozdrawiam
 
Kuraś
Do Piotr : Witam
Buduję ten dom. Toaletę powiększyłem kosztem spiżarni, wydłużyłem garaż o 1,2 m, przedzieliłem garaż ścianką działową na końcu i tam zrobiłem spiżarnię na całej długości ścianki działowej. Drzwi do spiżarni są pod schodami (schody odwrócone) i wzdłuż spiżarni prowadzą do kotłowni. W kotłowni zrobiłem pralnię i dodając dodatkowy przewód wentylacyjny dostosowałem do suszarki. Montuję również w kotłowni małą wannę (przyda się podczas prania) i zamontowałem małe okno. (w garażu dwa podłużne, też się przydadzą)
Pozdrawiam

Grzesiek
Witam,

Jestem zainteresowany tym projektem - jednak chciałbym dokonać pewnych zmian..

Czy jest możliwe przesunięcie ściany w dolnym pokoju tak, aby zrobić tam dodatkową sypialnię + garderobę? Zapewne odpowiedź brzmi tak - ale czy będzie się to wiązało z poważnymi zmianami zadaszenia? Próbuję to sobie wyobrazić i jakoś nie mogę... :)

Oprócz tego interesuje mnie przesunięcie i powiększenie łazienki na dole - co wiązałoby się z przeniesieniem komina w stronę frontu...

Wszystko jak na załączonym obrazku.

Pozdrawiam

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem