Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

  
Łukasz
DoObsługa klienta: I jeszcze jedno pytanie. Czy w łazience na dole dałoby się wstawić prysznic? Oczywiście tak żeby szłoby się tam jakoś poruszać. Ewentualnie zabrać kawałek z pokoju który znajduje się obok, zrobić wnękę i w tej wnęce prysznic?
       
Marta
Zmian jest trochę. Po pierwsze poszerzyliśmy garaż o 1,5 m i kotłownia będzie ustawiona wzdłuż ściany graniczącej z częścią mieszkalną. Wykusz pogłębiony o 0.5 m.
Na dole nie będzie pokoju dodatkowego. Toaleta też będzie usunięta i przeniesiona tam gdzie mała być garderoba. Będzie tylko wąski korytarz na przejście do garażu a reszta zaadoptowana na łazienkę z prysznicem.. Kominek będzie na wolno-stojący między salonem a jadalnią. Zmian bardzo dużo a to dlatego że początkowo miał być na dole pokój gościnny i dlatego ten projekt. Po wylaniu fundamentów odwidziało mi się więc konstruktor nam teraz wylicza podciągi. Gdybym od początku wiedziała że nie będzie pok. na dole pewnie wybrałabym inny projekt , poniewaz to co teraz robimy zwiększa koszta budowy. Na górze przenoszę łazienkę do innego pomieszczenia (tego obok) żeby była większa.

Lukasz
Do Marta : Ja też zaczynam budowę z263. Zrezygnowałem z dobudówki z garażem - ze względu na fundusze. Na działce mam już budynek gospodarczy 40m2, który będzie garażem. Oprócz tego wypośrodkowaliśmy lukarne oraz przenieśliśmy kominek przy wejściu do salonu. Garderoba na dole będzie pełnić funkcję kotłowni - pom. gospodarczego. Narazie tyle zmian, zastanawiam się także nad piwniczką pod tarasem z wejściem od zewnątrz.
          
Do Marta : Witam. Pani Marto czy ja również mogłabym prosić o podesłanie na maila rzutu parteru po zmianach? My również planujemy budowę Z263 z początkiem 2014r i planujemy co nieco pozmieniać w związku z czym szukamy różnych rozwiązań. Jeśli wiec istnieje taka możliwość to bardzo proszę o przesłanie rzutu na [email protected] Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Obsługa klienta
Do Anna : Witam,
1. wysokość ścianki kolankowej 108cm

2. Kominek najlepiej zaprojektować przy obecnym pionie kominowym. Niestety nie byłby wtedy w zbyt okazałym miejscu.
Proponowałbym umiejscowić go około telewizora na rogu ściany wykusza.
Pion spalinowy ukryłby się wtedy w szafie na poddaszu.

Pani propozycja też jest dobra - kuchnię od salonu można oddzielić ścianką, jednak co do kominka to pion spalinowy wypadał by na środku pokoju na poddaszu.
   
Obsługa klienta
Do Kamila K. : Nastąpiła zmiana w przepisach. Wszystkie nasze projekty teraz mają przeliczane powierzchnie według nowego rozporządzenia. Jest to celowy zabieg "naszego państwa" aby wiele projektów nie zaliczało się do "rodziny na swoim" ;) Można oczywiście zawsze zmniejszyć wymiary domu aby mieć te 140mkw.
  
Marta
Witam,
wraz z mężem również podjęliśmy decyzję o budowie tego domu, ale wprowadziliśmy kilka zmian takich jak rezygnacja z jednego pokoju na górze kosztem powiększenia łazienki oraz zrobienia pralni z suszarnią, kolejna zmiana to rezygnacja z pokoju na dole i zrobienie tam kuchni, a tam gdzie kuchnia będziemy mieli jadalnię. Również podjęliśmy decyzję o wstawieniu drzwi w kotłowni, również zmniejszyliśmy ilość okien dachowych w pokoju nad garażem (po jednym oknie z jednej i drugiej strony). Mam nadzieję, że budowę rozpoczniemy pod koniec wakacji.

Piio
Witam,
Też się zdecydowałem na ten projkt. Zmiany jakie dokonałem to: wydłużenie garażu po 60 cm z dwóch stron. Zawsze będzie dłuższy garaż i kombii wejdzie bez problemów. Wydłużenie garażu spowodowało podwyższenie dachu ale niewiele wiec zmiana praktycznie kozmetyczna. W kotłowni dodałem drzwi czyli bedze wyjscie na ogrów bezposrednio okienko małe przesunołem i je zachowałem. Zamiast drzwi balkonowych w gabinecie na dole wstawie okno takiej samej szerokości jak balkon. Następnie zmiejszyłem po jednym z okien połaciowych nad garażem, czyli zostało po jednym. Poza tymi małymi zmianami wszytko zoastaje. Czekam tylko na pozwolenie i ruszamy:),,,
    
Obsługa klienta
Do Piio : Proszę pamiętać, że można wprowadzać zmiany w projekcie. My wystawiamy bezpłatną pisemną zgodę. Zmniejszenie ilości okien jest bardzo łatwe. Zmiana szerokości garażu trochę bardziej zaawansowana ale również do wykonania, jest tu prosty dach dwuspadowy więc będzie z tym problemu.

Dorota
Do Piio : My zdecydowaliśmy się na ten projekt wprowadziliśmy troche zmian: likwidacja okien dachowych, jednego z balkonów, zamiana okna na drzwi w pomieszczeniu gospodarczym. Dla nas ten dom to miłość od pierwszego wejrzenia, połączenie klasyki z nowoczesnością.
Jesteśmy na etapie oczekiwania pozwolenia na budowę jeżeli zaczniemy prześlę do pracowni zdjęcia z reazlizacji
   
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem