Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

Dla wszystkich, którzy zaczynają albo mają zamiar zacząć budowę polecam zwrócić uwagę na ściany łączące kuchnię i salon (zaznaczone na załączniku) - nie schodzą się w jedną linię!
Jeśli będziecie chcieli zrobić różne podłogi w kuchni i salonie to robi się duży problem.
Sami właśnie przed nim teraz stoimy.
Zauważyliśmy to dopiero niestety "dzięki" skośnej dylatacji wylewki.
Nie wiem co autor miał na myśli... :(
 
Oliwka
Do Majka : ja uważam że w 12-metrowej kuchni można bez problemu ustawić stół na cztery osoby. przy większej imprezie można stół wyciągąć do salonu, tylko wcześniej trzeba pamiętać o zaprojektowaniu odpowiedniego oświetlenia. taki jest mój pomysl na ten projekt bo też się nad nim bardzo zastanawiam. cały czas jeszcze szukam nowego projektu, ale zawsze rozsądek wygrywa i wracam do z258. jeżeli naprawde koszty budowy pokryją się z wstępną wyceną to dom jest extra.
    
Agnieszka
czy jest ew możliwa zmiana kąta nachylenia dachu z 30 na 35 stopni - taki wymóg jest w Wieliczce (35-45 stopni w zabudowie jednorodzinnej) bo rozumię ze zmiana wielkości okien domu oraz w 2 sąsiadujących sypialniach przeniesienie ich na elewację obecnie bez okien nie będzie kłopotem
           
Obsługa klienta
Do Kasia Rybak : Przepraszamy za zwłokę ale był problem informatyczny z odpowiedzią. Można nie robić stropu podobnie jak w projekcie z139. Trzeba będzie zaprojektować na nowo konstrukcje dachu uwzględniając open space. Same koszty budowy nie zmienią się znacząco.
 
Masza
Czy jest możliwe w ramach adaptacji projektu zmniejszenie szerokości budynku do 7,5 m (mam wąską działkę) a układ tego projektu jest przeze mnie do zaakceptowania..., aczkolwiek pewnie jeszcze chciałaby zaadaptować poddasze... czy wtedy można też to zrobić w ramach adaptacji ?

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem