Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

Witam wszystkich serdecznie,
w tym roku (2019) zdecydowaliśmy się z żoną na zakup projektu domu Z20, bardzo podoba nam się wystrój i zmiany przedstawiane przez Państwa w zakładce Realizacje. Bardzo ciekawi nas jak wyglądają Państwa wymarzone domy po kilku latach ich użytkowania, może ktoś pochwali się zdjęciami. :-)
Mocno żałuję też, że większość Państwa linków już nie jest aktualna, jeśli jeszcze macie Państwo jakieś zdjęcia z realizacji (elewacja, dach, układ i wykończenie pomieszczeń) to proszę o przesłanie na adres:
[email protected]
nie ukrywam, że bardzo pomoże nam to w trudnych decyzjach…
Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc. Kasia i Łukasz
  
Beata Kwiatek
Do Janusz : Ja mam w każdym pokoju 2 okna dachowe. Wole okno jest tylko w garderobach. Jest tam trochę ciemno ale doświecam sztucznym światłem. Ważne też jest czym będzie dach pokryty wówczas można też fajnie wyprofilować okna. Ja mam zwykłą dachówką jest to niestety duże ograniczenie . Byłam też u jednego Pana który miał okno świetnie wyprofilowane ale również miał okna dachowe.
     
Iwona T.
Dzień dobry,
czy ktoś z budujących Z20 (tak obecnie jak i tych, którzy są etapie urządzania domu) mógłby podpowiedzieć, jak urządził salon? Jest dosyć niewielki, chyba trudny w urządzeniu (duże okno na jednej ścianie, drzwi do kuchni na drugiej i schody po trzeciej, zatem miejsca pozostaje niewiele). Trudno mi sobie wyobrazić, jak można takie pomieszczenie zagospodarować. Pozdrawiam.

Beata
Do Iwona T. : Bardzo prosto wszystko widoczne powinno mieć jeden styl( czyli salon, jadalnia, kuchnia , ja mam jeszcze otwarty korytarz do pokoi) żeby po wejściu nie dostać oczopląsu od zagraceniania ( np nowoczesny lub starodawny w drzewie), salon nie jest mały, ja np planuję dwie sofy jedna plecami do ściany druga z widokiem na ogród. Do tej ostatniej dostawię komodę na której postawię np lampkę nocną, na ścianach można rzucić stare fotografie, przy dobrym oświetleniu dadzą niezły efekt. pod nimi malutki stoliczek. Powodznia
 
Bartek
Witam - czy ktoś buduje albo zbudował Z20 w okolicach między Warszawą a Łodzią? (+/- 200 km...)
Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość rzucenia okiem.
Zaczynam budowę latem i wciąż nie jestem pewien, jak poustawiać ścianki wewnątrz i jak rozwiązać kilka szczegółów...
Pozdrawiam
 
Rrafał
Witam Wszystkich budujących !! Czy ktoś z Was stosował ławy fundamentowe? jeśli tak to ile m3 "poszło" Wam betonu, na jaką głębokość kopaliście fundamenty ( oczywiście uwzględniając dane województwo, region kraju...itp) ? będę wdzięczny za odpowiedz ;)

Leszek M.
Do Rrafał : U nas stosowaliśmy chudy, ławy i ściany fundamentowe - wszystko beton. Chudy(szerokość 1 m) - 7,5 m3 - B 20 K3 - klasa C16/20| Ławy(70 cm szerokość) - 24 m3 - B 25 K3 - klasa C20/25| ściany fundamentowe (40 cm szerokość) - 21 m3 - B 25 K3 - klasa C20/25. Musze tylko dodać, że robiliśmy pod ściany Ytong Energo 48 - ściana ma 48 cm szerokości. U nas podkarpackie okolice Rzeszowa - kopaliśmy na 1,3 m (od 1,8 do 1,1 metra)średnio bo jest lekki spadek.
 
Przemek
Witam serdecznie. Podobnie jak p. Monika od dłuższego czasu obserwuję forum budowy domu z20 i jestem bardzo zainteresowany jego budową. Państwa przeróbki i propozycje są dla mnie niezwykle interesujące. jednak chciałbym zobaczyć ten budynek ''na żywo''. Czy ktoś z państwa buduje go w okolicy woj. mazowieckiego i zechciałby wpuścić nas na małe oględziny?

MONIKA.M
Witam wszystkich,

obserwuję od dłuższego czasu nasze forum i z przykrością muszę stwierdzić,że chyba nadeszła zima..;)
Jeśli jednak, ktoś jeszcze coś robi - to proszę pochwalcie się swoimi osiągnięciami :)

Ps.
Panie Janie czy udało się już przeprowadzić do wymarzonych 4 kątów? :)
 
Iwona T.
Do Jan Broniec : Pani Janie, może pochwali się Pan finalnym efektem? :) Najbardziej interesująco musi wyglądać kuchnia z jadalnią i tarasem oraz górna łazienka z luksferami. NA wrzucanych poprzednio zdjęciach i filmikach wyglądały super, teraz w ostatecznym kształcie muszą być jeszcze piękniejsze. Mnie osobiście ciekawi finalny rozkład salonu i schodów (jak to ostatecznie wygląda, jakie są odległości i ustawność pomieszczenia). Pozdrowienia!

Iwona T.
Do MONIKA.M : Pani Janie, może pochwali się Pan finalnym efektem? :) Najbardziej interesująco musi wyglądać kuchnia z jadalnią i tarasem oraz górna łazienka z luksferami. NA wrzucanych poprzednio zdjęciach i filmikach wyglądały super, teraz w ostatecznym kształcie muszą być jeszcze piękniejsze. Mnie osobiście ciekawi finalny rozkład salonu i schodów (jak to ostatecznie wygląda, jakie są odległości i ustawność pomieszczenia). Pozdrowienia!
    
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem