Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
              
Do Patryk : Ściana nie musi być dokładnie w tym samym miejscu. Ważne, że łazienka na piętrze jest nad ta w parterze. Projekt sprzedaje się często więc wszystko jest w najlepszym porządku. Również wentylacja jest zaprojektowana w każdym pomieszczeniu, które tego wymaga. Jeden komin mieści się w PG (z wentylacją do PG oraz łazienek) drugi w spiżarce (wentylacja 2x do kuchni, spiżarki oraz salonu).
            
Marcin Zdolski
Witam,

mam pytanie o sypialnie na poddaszu. Te dwie przy sobie mają długość wg rysunków szczegółowych 286 cm (od ścianki kolankowej do działowej). Jaki wymiar u Was wyszedł. Mam wątpliwości czy jak wstawię tam łóżko (tak jak na rzutach, gdzie wrysowane jest jakieś mini :D) to będzie wystarczająco miejsca na przejście. Łóżko jakie chciałbym wstawić ma długość 215-220 cm więc zostaje przejście 66cm (chyba, że po wykończeniu nie ma jak na projekcie 286 cm :)).
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Marcin
Witam,
czy wiadomo już coś w temacie kosztów budowy w stosunku do 216 bez +. Wybralismy projekt 216 plus i wachamy sie przed zakupem ze wzgledu na koszty. Czy ktoś juz buduje 216 plus i może sie podzielic swoimi uwagami do projektu, napotkanych ciekawych/nieciekawych rozwiazań? Może ktoś na podstawie swojej budowy posiada kosztorys? :)

Jakby ktos nie chciał na formum to podaję meila: [email protected]

Pozdrawiam
  
Alek
Witam, mam pytania do Z500 na temat projektu Z216PLUS
Czy jest możliwość rezygnacji z kominka i co za tym idzie komina w środkowej części domu?
Czy kotłownia spełnia wymogi na kotłownię węglową?
Ile dokładnie wynosi wewnętrzna wysokość ścianki kolankowej licząc od podłogi do "farby na suficie" :-)
Czy jest możliwe podniesienie ścianki kolankowej do 130-150 cm przy zachowaniu kąta opadania dachu i jakie zmiany konstrukcyjne by to spowodowało?
Dzięki za odpowiedź.
     
Łukasz
Do Iwona : Witam.Firma z która podpisalismy umowe wykonuje tylko domy drewniane, wiec projekt wybranego dowolne domu od razu przerabiany jest na drewniany przez ich architekta, z uwzglednieniem wszystkich zmian tj przesuwanie scian dzialowych, wymiaru okien itp, a projekt domu mielismy w cenie calosci.
       
Mirek
1.Czy będzie ten projekt dostępny w wersji "dom pasywny NF15" spełniający wymogi programu aby otrzymać dofinansowanie w wysokości 50 000zł ?
http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-krajowe/programy/doplaty-do--kredytow-na-domy-energooszczedne/informacje-o-programie/
2.Czy będzie ten projekt dostępny w wersji drewnianej szkieletowej jako dom pasywny ?
Skoro projekt doczekał się już 1196 realizacji tzn. że jest bardzo udanym projektem i może warto byłoby dodać te warianty: bez kotłowni, kominów, grzejników ale z rekuperacją i możliwością uzyskania dopłaty 50 000zł ?
 
Mirek
DoObsługa klienta: "mamy bardziej rozbudowaną ofertę odnośnie domów energooszczędnych i domów pasywnych" ...???
Rzeczywiście rozbudowaną ?
Nie ma ani jednego projektu domu pasywnego ! Są tylko "Eko" a to nie to samo.
A więc cierpliwie czekamy kiedy się coś pojawi...

Obsługa klienta
Do Mirek : Jako jedna z pierwszych czołowych pracowni projektowych podjęliśmy się zaprojektowania i wybudowania domu pasywnego o nazwie Z115 . W linku poniżej można obejrzeć relację i reportaż z mieszkańcami tego domu: https://vimeo.com/32617296 oraz tutaj http://z500.pl/dom-pasywny-dla-kazdego
Stale szukamy bezpiecznych firm, które byłyby w stanie wybudować dom pasywny i gwarantowały spełnienie wszystkich wymagań. Jest to naprawdę trudne zadanie, ponieważ firmy wykonawcze nie chcą brać odpowiedzialności za efekt końcowy wykonanej budowy. Jednak już teraz współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, które budują nasze domu w wersji energooszczędne oraz pasywnej. Dlatego wszystkie chętne do takiej budowy osoby prosimy o kontakt z infolinią lub o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej dzięki, której otrzymają Państwo realną ofertę oraz poznają koszt budowy domu w danej technologii. Formularz dostępny jest w linku poniżej: http://z500.pl/projekty-dodatki/21/przyjazna-budowa.html
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem