Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
   
Obsługa klienta
Do Maciej : Witam, na dzień dzisiejszy projekt nie jest jeszcze zaktualizowany. Od stycznia 2014 projekty będą wydawane z aktualizacją. Jeśli Pan zamówi projekt w grudniu wystarczy przy zamówieniu zgłosić, że chce Pan otrzymać projekt z aktualizacją.

Ania i Leszek
Witam my tez budujemy ten dom .Obecnie jestesmy na etapie robienia centaralnego na wegiel,tynki juz mamy zrobone.Dokonalismy kilku zmian tj,w kotlowni zrobilismy drzwi na zewnatrz i przedluzylismy dach nad bocznymi wejsciami .Zrezygnowalismy z jednego okna w lazience,a okono zostalo wstawione nad klatka schodowa Pozdrawiamy budujacych
         
Stojajek
Do Maciej : Witam zmiany są np: kominy zmienione ze względu na system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła , a dwa całkowicie usunięte, łazienka na dole powiększona kosztem skrytki drugiego mieszkania i będzie w niej prysznic, okno zmienione w sypialni w małym mieszkaniu z balkonowego na normalne. lekko przesunięte drzwi wejściowe do małego mieszkania ze względu na większą grubość styropianu 20cm
Pozdrawiam
PS
My też mieszkamy w Poznaniu :)
     
Autor
Witam, czy ten dom - mógłby być nieco większy po prostu? Czy to w ramach adaptacji da się zrobić? Chodzi o to, żeby np. rozciągnąć go wzdłużnie (na szerokość) lub np. dobudować jakąś część z boku salonu, żeby było więcej miejsca bo w tej chwili wszystko OK, tyle, że salon + kuchnia jak w małym mieszkaniu.
  
Ania
Na wizualizacji są 2 kominy na rysunku szczegółowym 4. Dlaczego nie są widoczne na wizualizacji? Czy te 2 pozostałe to mogą być takie wentylacyjne (wypusty z dachówek...?)? Czy w mniejszym mieszkaniu wejście można zrobić od przodu budynku, rezygnując z zadaszenia i powiększając to mieszkanko?

Obsługa klienta
Do Ania : Kominów wentylacyjnych nie pokazujemy na wizualizacjach, gdyż w zależności od zastosowanego rozwiązania mogą wystawać jako tzw grzybki lub jak przy wentylacji mechanicznej-nie będzie ich wcale.
Tak, wejście można powiększyć na etapie adaptacji.
      
Klara
Witam, prosze o informację na temat projektu:
1. jak wsoki jest stryszek nad użytkowym poddaszem, czy w projekcie jest uwzględnione wyjście na niego, a ze stryszku na dach (a tak myślę o kominiarzu;-)
2. czy jest szansa na umieszczenie w pomieszczeniu gospodarczym pieca na paliwo stałe (nie orientuje się na temat przepisów na ten temat).

Dzięuję za odpowiedź, pozdrawiam
Klara
 
Obsługa klienta
Do Klara : Stryszku praktycznie nie ma, jest tylko strefa nad jętkami w najwyższym miejscu ma około 74cm.
Teoretycznie pomieszczenie z piecem na paliwo stałe musi spełniać warunki dotyczące odległości kotła od ścian: z przodu 2m, z tyłu 0,7m po bokach 1m. W praktyce wszystko zależy od kierownika budowy, gdyż wiele osób stosuje takie ogrzewanie także w mniejszych pomieszczeniach.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem