Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Andrzej W.

 • Dodaj do znajomych

Witam, czy podana powierzchnia użytkowa 71,3m2 jest poprawna, czemu nie jest do niej doliczone poddasze? Zastanawiam się nad budową tego domu w programie MDM ale nie wiem czy dałoby się go zakwalifikować jako dom do 100m2.
 
Obsługa klienta


Do Andrzej W. : Dane zostały zaktualizowane na stronie, w przeciągu kilku godzin powinno wszystko poprawnie się wyświetlać. Dom mając poddasze użytkowe ma powierzchnię użytkową 121m2, ale można podzielić etap budowy na dwie części - na początku zrobić strych zamiast poddasza użytkowego i w kolejnym etapie budowy zrobić tam pomieszczenia użytkowe.

Leszek
Do Andrzej W. : Zapoznał się Pan dokładnie z programem MDM? Z tego co wiem dotacja należy się tylko na zakup od dewelopera, nie na budowę,szczególnie systemem gospodarczym.

Kachna
Witam, czy ktoś wybudował ten domek w woj. pomorskim? Bardzo chciałabym zobaczyć ten domek wewnątrz. Czy salon o szer. 3,65 m nie jest za wąski? Czy ktoś rozważał przesunięcie ścianki z kominem?

Agnieszka
Do Kachna : pisałam o tym, kominek przeniesiony na ścianę pomiędzy salonem a kuchnią, a ściana skrócona i wzmocniona belka stropowa.

Rafał Gawroński
Witam serdecznie,
jestem ciekaw, czy przewidujecie Państwo wersję full, czyli i garaż i lukarna. Czy pozostawiacie to już w gestii inwestora?
 
Milunia
witam mam pytanko czy ktoś juz urządzał ten domek z-14 własnie sie wybudowałam i szukam jakiś inspiracji moze ktoś ma jakies ciekawe zdjęcia oczywiście na e-maila .

Magdalena
Do Milunia : Czy może Pani podać orientacyjną cenę domu w stanie surowym zamkniętym albo wykończonym? Kosztorys zamieszczony na stronie jest chyba zawyżony.
  
Karolina G.

 • Dodaj do znajomych

witam serdecznie, mam pytanie kto buduje ten domek w woj. mazowieckim bardzo nam zależy na zobaczeniu go w realu.
   
Leszek
Czy naprawdę nikt nie może napisać ile wyniosła go budowa tego domu? Czy jest realna szansa zmieścić się w kwocie 300 000 zł na gotowo , oczywiście system gospodarczy, bez luksusów, lecz z rozsądkiem. Nie wliczam kosztu zagospodarowania działki.
    
Agnieszka
Do Adam D. : no chyba że robiąc samemu wszystko najtaniej, np. jak mój znajomy, łącznie z tynkami, posadzkami ze zwykłej betoniarki, ociepleniem na 5cm najtańszym styropianem itp. przez x lat, a potem przez kolejne x lat płacąc koszmarne rachunki i robiąc wciąż poprawki. naprawdę, warto ścisnąć pasa i zbudować dom nie oszczędzając na tym, co później przyniesie wymierne oszczędności w eksploatacja przez lata.
 
Obsługa klienta
Do Pat : Witam,
oczywiście jest to możliwe. Zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji u dowolnego architekta albo w Studio Adaptacji.
W sprawie szczegółowych informacji na temat zmian proszę o kontakt:
[email protected]
(+48) 722 000 500
    
Obsługa klienta
Do Agnieszka : Ostateczna cena budowy domu w największym s topniu zależy od technologii, użytych materiałów oraz miejsca budowy. Przyjęta przez nas kalkulacja szacunkowa dotyczy wersji podstawowej domu i oparta jest o ceny średnie dla domu w stanie surowym zamkniętym szczegółowo rozpisanym w pliku pdf do pobrania w zakładce KOSZTORYS.
 
Pata i kuba M.

 • Dodaj do znajomych

WITAM MA MOŻE KTOŚ Z WAS NAMIARY LUB ZNA DOBRA FIRME BUDOWLANA NA DOLNYMSLASKU KTORA WYBUDOWAŁA BY TEN DOMEK W TYM PROJEKCIE. PROSZE O INFORMACJE. DZIEKI Z GÓRY


JESLI BUDOWAL JUZ KTOS TEN DOMEK I MOZE PODAC KOSZTORYS I NAMIARY DO FIRMY PROSZE O EMAILA

kubus1988@gmail. com

Dorota
Witam,
Zastanawiamy się razem z mężem nad wybudowaniem domku z-14. Tylko przed podjęciem decyzji chcielibyśmy zobaczyć domek na żywo. Czy może ktoś z was buduje domek w okolicy Poznania lub Wielkopolsce. Proszę o kontakt jeżeli ktoś chce udostępnić domek do zwiedzania.
[email protected]
 
Konrad J.

 • Dodaj do znajomych

Czy ktoś może podać metraż ścian zewnętrznych, nośnych i działowych. Bo chciałem przeliczyć orientacyjne ceny materiałów na ściany:)
Dziękuje.
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres [email protected].

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

 • rabat na projekt i specjalne promocje
 • oferta na budowę i kredyt
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • darmowa wysyłka
 • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem