GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ! SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA BLACK WEEK W Z500!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Do Andrzej W. : Dane zostały zaktualizowane na stronie, w przeciągu kilku godzin powinno wszystko poprawnie się wyświetlać. Dom mając poddasze użytkowe ma powierzchnię użytkową 121m2, ale można podzielić etap budowy na dwie części - na początku zrobić strych zamiast poddasza użytkowego i w kolejnym etapie budowy zrobić tam pomieszczenia użytkowe.

Leszek
Do Andrzej W. : Zapoznał się Pan dokładnie z programem MDM? Z tego co wiem dotacja należy się tylko na zakup od dewelopera, nie na budowę,szczególnie systemem gospodarczym.

Kachna
Witam, czy ktoś wybudował ten domek w woj. pomorskim? Bardzo chciałabym zobaczyć ten domek wewnątrz. Czy salon o szer. 3,65 m nie jest za wąski? Czy ktoś rozważał przesunięcie ścianki z kominem?

Agnieszka
Do Kachna : pisałam o tym, kominek przeniesiony na ścianę pomiędzy salonem a kuchnią, a ściana skrócona i wzmocniona belka stropowa.

Rafał Gawroński
Witam serdecznie,
jestem ciekaw, czy przewidujecie Państwo wersję full, czyli i garaż i lukarna. Czy pozostawiacie to już w gestii inwestora?
 
Milunia
witam mam pytanko czy ktoś juz urządzał ten domek z-14 własnie sie wybudowałam i szukam jakiś inspiracji moze ktoś ma jakies ciekawe zdjęcia oczywiście na e-maila .

Magdalena
Do Milunia : Czy może Pani podać orientacyjną cenę domu w stanie surowym zamkniętym albo wykończonym? Kosztorys zamieszczony na stronie jest chyba zawyżony.

Rafał
Do Milunia : witam masz może kosztorys domu zamkniętego lub w stanie surowym z góry dziękuję. Wiadomość prześlij na matuch12@poczta.onet.pl
  
Marcin
Witam, ja również poproszę o przesłanie kosztów budowy na adres e-mailowy: arnoldlayne@interia.pl. Z góry dziękuję.
  
Leszek
Czy naprawdę nikt nie może napisać ile wyniosła go budowa tego domu? Czy jest realna szansa zmieścić się w kwocie 300 000 zł na gotowo , oczywiście system gospodarczy, bez luksusów, lecz z rozsądkiem. Nie wliczam kosztu zagospodarowania działki.
 
Leszek
Do Agnieszka : Witam,
podaję adres:
twoja-galeria.lp@gmail.com
Pisałem do Pani, ale wyskakuje mi błąd adresu.
   
Agnieszka
Do Adam D. : no chyba że robiąc samemu wszystko najtaniej, np. jak mój znajomy, łącznie z tynkami, posadzkami ze zwykłej betoniarki, ociepleniem na 5cm najtańszym styropianem itp. przez x lat, a potem przez kolejne x lat płacąc koszmarne rachunki i robiąc wciąż poprawki. naprawdę, warto ścisnąć pasa i zbudować dom nie oszczędzając na tym, co później przyniesie wymierne oszczędności w eksploatacja przez lata.
 
Obsługa klienta
Do Pat : Witam,
oczywiście jest to możliwe. Zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji u dowolnego architekta albo w Studio Adaptacji.
W sprawie szczegółowych informacji na temat zmian proszę o kontakt:
info@studioadaptacji.pl
(+48) 722 000 500
    
Obsługa klienta
Do Agnieszka : Ostateczna cena budowy domu w największym s topniu zależy od technologii, użytych materiałów oraz miejsca budowy. Przyjęta przez nas kalkulacja szacunkowa dotyczy wersji podstawowej domu i oparta jest o ceny średnie dla domu w stanie surowym zamkniętym szczegółowo rozpisanym w pliku pdf do pobrania w zakładce KOSZTORYS.

Darek i Marta
Do Agnieszka : nic nie dostalem... na poczatku i koncu e-mail to sa zera ... pozdrawiam 0kriwy0@wp.pl
 
Dorota
Witam,
Zastanawiamy się razem z mężem nad wybudowaniem domku z-14. Tylko przed podjęciem decyzji chcielibyśmy zobaczyć domek na żywo. Czy może ktoś z was buduje domek w okolicy Poznania lub Wielkopolsce. Proszę o kontakt jeżeli ktoś chce udostępnić domek do zwiedzania.
dora.czaja@wp.pl
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem