Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
       
Mało tutaj wypowiedzi o kosztach więc dorzucam swoje doświadczenia. Okolice Elbląga. Jedna ekipa na SSO z dachem. Robocizna 50 tys. Dachówka ceramiczna na dachu, strop lany, przed wejście do domu schody wylane od garażu do połowy okna kuchni - normalnie taras wyszedł elegancki przed domem :). Całość materiału 98 tys. Tak więc na dzisiaj łącznie wydałem 148 tyś.
 
Katarzyna m
Ponieważ też prosiłam o koszty wybudowania i nigdy ich nie dostałam podaje swoje. Wiem że bardzo jest to ważne dla każdego kto myśli o budowie. Jestem na etapie ssz.
Dużo zmian było m.in garaż dwustanowiskowy podniesienie ścianki kolankowa do 130 ( dużo to dało!).Zmiana pomieszczeń na górze. Moje wnioski: gdyby garaż był jednostanowiskowy dom byłby malusi malusienki pomieszczenia na górze malutkie. Ściana kolankowa była powiększona o3-4 pustaki uważam to za konieczność. Taras wym 4-7 w calości zadaszony, z przodu 3 schody szerokie na 4 m. Strop lany. W dachu 6 okien 90x140. Dachówka ceramiczna. Pustak porotherm oryginalny kl.15
Ssz wybudowalismy za 170 tys.
Fundamenty (w tym stal na całą budowę 6500zł)23,800
Pustaki + nadproza 16,000
Beton strop 5,040
Beton wieńce 950
Budowa domu robocizna 42 tys
Dach robocizna +materiał 50,000

Dziś dwa razy zastanowilabym się nad budową. Wyceny instalacji z kosztorysu można sobie między bajki wsadzić za samo ogrzewanie instalacje wodne śpiewają mi 26 tys. Elektryka 12 tys.
     
Witam, chciałbym prosić osoby, które na poddaszu zrezygnowały ze ścianek przy schodach i wykonały balustradę, jak również osoby, które pozostawiły ścianki zgodnie z projektem, o przesłanie zdjęć na maila [email protected] Jakie rozwiązanie zgodnie z Państwa doświadczeniami jest lepsze? obawiam się, że w przypadku wybudowania ścianek korytarze będą bardzo wąskie i ciemne.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem