Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Jesteśmy zainter. projektem z11. Jednak chcemy wprowadzić pewne zmiany:
- kotłownia na paliwo stałe w miejscu łazieki połączonej z tą wnęką gdzie przewidziano piec gazowy (wejście do kotłowni z sieni)
- łazienka w miejscu tego najmniejszego pokoju
- rezygnujemy z okna tarasowego zamiast tego małe okno tam gdzie stoi stół- wąska działka chcemy mieć okno od ulicy
- bez kominka
Co Państwo sądzicie o tych zmianach ?
 
Wojtek i Ala
Witam!
1.Czy jest możliwość aby zrobić adaptację poddasza zmieniając tylko kąt dachu do 40st, pozostawiając go w technologii prefabrykatów, a wejście na poddasze zrobić schodami w miejscu obecnego aneksu sypialnianego.
2. Czy kominek z płaszczem wodnym miałby sens na tak małej powierzchni? może wystarczyłoby rozprowadzenie kanałami?
 
Jarek
Jeżeli na działce jest tylko prąd i woda a chce dom energooszczędny prawie pasywny ogrzewany prądem (kablami grzejnymi w wylewce) a do ciepłej wody eleltryczny przepływowy ogrzewacz wody,ile izolacji trzeba dać żeby zmieścić się Ep=120kWh/m2/rok przy prądzie który ma współczynnik nakładu 3 czyli max Ek=40kWh/m2/rok razem z cwu i wentylacją w 3 strefie klimatycznej przy zamieszkaniu 1 osoby? Ile kosztuj pakiet pasywny do tego projektu domu aby zmieścić się w tych 120kWh/m2/rok?

    
Boss
domek oki dla trojki koszt fundamentu 5000 zl wraz z stala mury kolejne 5000 dach wraz z pokryciem 10000 komin 1500 elektryka 2000 woda + kanaliza 1000 piec co i reszta instslacji 5000 okna i drzwi ok 6000 koszt dzialki to wasz wybor przylacza rowniez robocizna za mury znajomy wziol 2000 za fundament 500 pani z nadzoru 2100 wiec z 11 ile kosztuje??
 
Beata Kowalska
Dajcie sobie spokój z piecem na paliwo stałe w tak małym domku. Koszt ogrzania tego maleństwa prądem nie może być wyższy niż 2 tys. rocznie, maty na całość to koszt ok. 2 tys., a instalacja na paliwo stałe ok. 20 tys. i dosypywanie, czyszczenie i regulacja, na której nie każdy się zna. Kominek też zbędny, koszt ok 10 tys. z kominem. Razem macie 19 lat ogrzewania prądem, a eko groszek też kosztuje. Ja będę budować z 241 to 93 m, koszt ogrzewania prądem szacuję na ok. 3 tys
 
Anonim
Moim zdaniem uklad wnetrza nie do konca przemyslany, powiekszylbym lazienke(3 m kw. to klitka, ja mam mieszkanie kawalerke 31mkw. i lazienka ma 4 mkw. i to minimum uwazam) kosztem tego pokoju obok a ten to wlasciwie zamienilbym sobie na pomieszczenie gospodarcze i mamy super domek caloroczny dla malzenstwa bez dzieci. Ogolnie przy powierzchni 51m jak najmniej scian wewnetrznych niepotrzebnych, pokoj dzienny bez tych scian i tej wnetki z kotara, po co zmniejszac w ten sposob wnetrze. Pozdrawiam.
 
Do Justyna G. : Kotłownia na paliwo stałe musi mieć minimum 6m2, więc trzeba by było zmniejszyć jeszcze dodatkowo łazienkę, ale nawet to przesunięcie nie dało by nam wystarczająco dużo miejsca na taką kotłownię. Należałoby poszerzyć budynek, ewentualne zmiany można dokonać w naszym Studio Adaptacji, u naszych partnerów lub dowolnego architekta.
[email protected]
(+48) 722 000 500
    
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem