GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 12,5% RABATEM! 🎅 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ 💲 MIKOŁAJKI W Z500! 🎅 OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 12,5% RABATEM! 🎅 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ 💲
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Jan Kowalski
Kolejny mały, zgrabny domek i kolejny ukłon pracowni Z-500 w kierunku tych, którzy mają działkę z wjazdem od północy. Przerobienie tego domku tak, aby pokój dzienny znalazł się od strony drogi nie jest trudne. Czy można liczyć na to, że taki wariant projektu znajdzie się w waszej ofercie. Projektów na działki z wjazdem od południa w waszej ofercie jest bardzo mało.

Alicja
jakie są realne koszty postawienia domu do stanu surowego zamkniętego a deweloperskiego,czy spełnia ten dom wymagania cieplne na ten rok,czy można zagospodarowac poddasze bez zmiany stropu jaka jest róznica w koszcie budowy między tym a z7 który wyjdzie taniej

Grzegorz
Witam, mam pytanie do projektantów z500. Czy likwidacja okien po bokach domu tj. małego okna w salonie i okna w pokoju znacząco wpłynęłaby na jasność w domu? Pytam bo taki zabieg spowodowałby, że można by w niektórych przypadkach wybudować ten dom na działce o szerokości 15 metrów.

Obsługa klienta
Do Grzegorz : Witam,
oczywiście można wprowadzić taką zmianę w domu, z pewnością brak okien wpłynie na doświetlenie pomieszczeń.

Sławomir
Jak wygląda rozwiązanie dostępu do poddasza? Czy jest możliwe zaprojektowanie ogrzewania pompą ciepła i klatką schodową na poddasze w kotłowni? Chciałbym też zlikwidować kominek w salonie.

Obsługa klienta
Do Sławomir : Witam,
w projekcie nie przewidziano schodów, gdyż poddasze jest nieużytkowe.
Zmiany które Pan opisał można wprowadzić w projekcie na etapie adaptacji u dowolnego architekta albo w Studio Adaptacji.
W razie dodatkowych pytań proszę śmiało o kontakt na info@studioadaptacji.pl

Miki
Witam,

Mam pytanie do studia z500:) Czemu projekt z308, który ma podobny metraż, układ dachu jest w kalkulacjach kosztów ponad 30 tys zł droższy w budowie niż projekt z253? Szukam małego, taniego domu w budowie ok. 80-90m2 i się zastanawiam czym są spowodowane takie różnice cenowe?

Pozdrawiam

Anna Ź.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Miki : Witam,
Kosztorys szacunkowy do projektu Z253 był przygotowany w IV kw. 2012. Od tego czasu zmieniły się narzuty i wskaźniki do obliczania ceny kosztorysowej. Budowa Z253 będzie w cenie przybliżonej do ceny Z308.
  
Anna Danielska
Mam pytanie czy taras w lustrzanym odbiciu można zrobić w miejscu okna , a okno w miejscu wyjścia na taras, czy te zmiany wymagają tylko adaptacji projektu czy jakiś konstrukcyjnych zmian. Proszę bardzo o kontakt osoby , które już taki dom zbudowały- Anka
  
Renata
Witam,
Chciałabym uzyskać kontakt z osobami, które wybudowały dom z projektem Z253. Proszę także o informacje, czy szacunkowy koszt budowy tego domu umieszczony na stronie internetowej, pod projektem nie różni się zbytnio od rzeczywistego kosztorysu.

Artur
Gdyby ten projekt miał kotłownię na (na paliwo stałe) miejscu łazienki z drzwiami na zewnątrz a łazienkę w miejsce pomieszczenia gospodarczego i garderoby to byłoby super.

Obsługa klienta
Do Artur : Taka zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji. Z naszej strony możemy pomyśleć nad taką wersją jeśli by więcej osób znalazło zainteresowanie takim pomysłem.

Jan Kowalski
Kolejny mały, zgrabny domek i kolejny ukłon pracowni Z-500 w kierunku tych, którzy mają działkę z wjazdem od północy. Przerobienie tego domku tak, aby pokój dzienny znalazł się od strony drogi nie jest trudne. Czy można liczyć na to, że taki wariant projektu znajdzie się w waszej ofercie. Projektów na działki z wjazdem od południa w waszej ofercie jest bardzo mało.

Obsługa klienta
Do Jan Kowalski : Pomyślimy nad takim wariantem. To jest dość łatwa zmiana i można ją wprowadzić na etapie adaptacji projektu.
 
Łukasz
DoObsługa klienta: Zgadzam się z Panem Jan Sawa. Również posiadam działkę z wjazdem od południa i uważam że projekt Z253 w wersji z wjazdem od południa i kotłownią od północy (zamienioną z łazienką miejscami) mógłby być hitem. Dużo osób szuka małych, tanich domków w budowie, posiadających kotłownię na paliwo stałe, jednak wnoszenie węgla przez drzwi wejściowe i potem wynoszenie popiołu nie jest dobrym rozwiązaniem.
Ponadto pracownia powinna tak wtedy zaprojektować kotłownię, żeby można było zamontować piec na ekogroszek z podajnikiem. Jest to moim zdaniem obecnie najlepsze rozwiązanie łączące niskie koszty ogrzewania z wygodą (zasyp raz na kilka dni).
Ponadto pracownia z500 powinna moim zdaniem udostępniać zestawienie materiałowe za darmo do każdego projektu (niektóre pracownie mają to w standarcie na swojej stronie). Jest to o tyle istotne, że można policzyć sobie koszty materiałów samemu i porównać kilka/kilkanaście projektów, który jest najtańszy w bodowie. Kosztorysy podawane na stronie są często niemiarodajne i nieaktualne i wprowadzają potencjalnego budowniczego domu w błąd. Niestety wiele osób szuka jak najtańszych rozwiązań i nawet 5000, 10 000zł czy 20 000zł oszczędności to jest dużo.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem