Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Obsługa klienta
Do Danuta : Nie posiadamy takiej wersji, można natomiast usunąć taras na etapie adaptacji projektu.

Ania z Piły
Ania
Mimo iż jest podany koszt bodowy - stan zamknięty , to jednak mam wątpliwości że zmieszczę się w tej kwocie.Chciałabym wybudować jak najbardziej oszczędniej jednak obawiam się czy 150 tys. mi starczy.

Artur
Do Ania z Piły : 150 tys. wystarczy. Przy odpowiednio tanim wykonawcy można nie oszczędzać na materiałach : ściany Porotherm Dryfix + 15 styropian + tynk, dachówka ceramiczna (w promocji) , poddasze nieużytkowe, cały dom wyłożony płytką podłogową...
 
Obsługa klienta
Do Michal : Tak można, wymaga to wykonania pewnych przeliczeń i zaprojektowania więźby dachu ale jest oczywiście do wykonania.

Michal
Witam, czy można podnieść kąt nachylenia dachu do 40 stopni i dzięki temu zrobić użytkowe poddasze? .Proszę o odpowiedz.

Jan Cichocki
Czy niemożna było zaprojektować tego domu z garażem na szczycie domu z dachem jednospadowym i z małą kotłowniom w garażu i z poddaszem użytkowym zamiast tej zasłaniającej dopływ światła słonecznego do mieszkania werandą. Pewnie dlatego robi się takie projekty ażeby pużniej kasować ludzi za zmiany bo na tym się dopiero zarabia zamiast wyjść do ludzi z ofertom projektowania od ręki tego co sobie ktoś wymarzy i nie za krocie lub bież to co jest te czasy już minęły z poprzednim ustrojem. Prędzej czy pużniej ktoś z konkurenci wpadnie na taki pomysł.

Obsługa klienta
Do Jan Cichocki : Niestety dach płaski, jednospadowy w wielu miejscach jest zakazany więc już by była kolejna zmiana.

Artur
Do Jan Cichocki : Po prostu trzeba wybrać w bogactwie ofert dom z płaskim dachem i garażem na szczycie z z małą kotłownią w środku. Ja wybrałem ten projekt właśnie dla tej werandy "zasłaniającej światło". Dzięki przemyślanemu wyborowi zaoszczędziłem sporo pieniędzy na zmianach projektowych.
 
Natalia Chojnice
Razem z chłopakiem chcielibyśmy zbudować ten dom. Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt budowy tego domu w stanie deweloperskim w województwie pomorskim a dokładniej w Chojnicach.

Magdalena A.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Razem z mężem przymierzamy się do budowy tego domku. Jednak brakuje nam pomieszczenia gospodarczego.Czy istnieje możliwosc zmian w projekcie tak, żeby dobudować małe pomieszczenie gospodarcze np. z boku kuchni?

Obsługa klienta
Do Magdalena A. : Jest to bardzo mały domek i ciężko "upchnąć" tam jeszcze kotłownie. Najlepiej było by dostawić garaż + pomieszczenie gospodarcze.

Justyna
Proszę o kontakt osoby, które budowały lub budują z60. Ja się przymierzam. Chętnie zobaczyłabym zdjęcia i poznała opinie o wykonaniu.

Dorota C.
Bardzo ładny domek, prosty i tani w budowie, ciekawie wykończenie elewacji, dla mnie tylko nie potrzebne mi daszek nad tarasem, co by ciut zmniejszyło koszty dachowe. no i tu ogrzewanie raczej gaz. Ale wiata jednospadowa z lekkim kątem nachylenia na boku by się przydała :)
Pozdrawiam
 
Małgorzata Korbal
Witam! Ja rownież uwazam, że domek jest bardzo sympatyczny...brakuje tylko poddasza i wiaty/garażu. Z39 jest podobny ale musiałabym dużo pozmieniać w środku-zmienic połozenie komina, wejscie, taras itp a tu jest idealnie dla mojej rodziny-prawie idealnie. Za zmiany trzeba słono płacic.
 
Obsługa klienta
Do Małgorzata Korbal : Nie ma najmniejszego problem z dostawieniem wiaty garażowej do domu. Problemy mogą się pojawić z wejściem bezpośrednio z wiaty/garażu, należy wówczas wydzielić przedsionek, aby nie wchodzić bez pośrednio z wiaty/ garażu do domu. Oczywiście taki problem jest to do rozwiązania ale pewnie ucierpi na tym funkcjonalność domu i poszczególne pomieszczenia

Kemi Nona

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Małgorzata Korbal : Jak miło że ta odpowiedź została błyskawicznie udzielona :-)
Chodziło mi tylko o wiatę - bez dodatkowych wejść. Szukam małego domku na "stare lata" - z minimalnymi kosztami eksploatacyjnymi za rozsądne pieniądze. Wspaniale że na Państwa stronie można zobaczyć "ile pali" dom ;-)

Mam jeszcze 2 pytania:
1. Mam działkę 10mx24m - rozumiem że w świetle przepisów o działkach węższych od 16m taki dom jestem w stanie postawić 1 ścianą przy granicy działki. Natomiast czy dłuższy Z11 mogę również usadowić na takiej działce.

2. Czy w Z60 jest możliwe obrócenie dachu o 90 stopni tak aby wejście do domu oraz okna tarasu były na ścianie szczytowej?

Pozdrawiam serdecznie
Karol

Obsługa klienta
Do Małgorzata Korbal : Odnośnie wymiarów działki to może Pan postawić dom przy granicy działki jeśli sąsiad również już ma dom tak postawiony lub zgodzi się na to, być może jest to określone w warunkach zabudowy czy posiada już je Pan? Jeśli chodzi o dach można tak zrobić, proszę zerknąć na projekt Z264 może taki przypadnie Panu do gustu.

Marcin Zes
Fajny, zgrabny domek, ale moim zdaniem można by było wykorzystać poddasze na wykonanie "antresoli", którą to można by było wykorzystać jako np. dodatkową sypialnię. Nad pokojem, kuchnią i łazienką ułożyć lekki strop, gdzie znajdowałaby się dodatkowa sypialnia i mała łazienka, a pozostałą przestrzeń do dachu zostawić "wolną" na widok do salonu. Optycznie i realnie stałby się domek bardziej przestronny i posiadałby dodatkową sypialnię.
Pozdrawiam serdecznie.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.