GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 12,5% RABATEM! 🙂 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ 🍂 OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 12,5% RABATEM! 🙂 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych
Adaptacja projektu
zapytaj o projekt
Projekt jest niedostępny. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Olga D.
Wspaniały projekt. Jest coś takiego, że człowiek patrzy i już wie, że to jest jego miejsce na ziemi.. Właśnie to przeżyłam ;) Jak tylko zakończymy etap poszukiwania działki budowlanej poważnie rozważymy ten projekt!

Danuta R.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Przydał by sie chociaz z jednej strony balkonik na poddaszu, tak żeby sobie siąść z ksiazką. czy to mozliwe?
 
Adrian Głyżewski
Przesłałem ostatnie aktualne zdjęcia mojego domu jeszcze trochę i będzie gotowy z zewnątrz. Wewnątrz zaczynam dopiero prace. Myślę że na wiosnę się powoli zaczniemy wprowadzać. Bardzo polecam ten projekt dla rodziny 4 osobowej. Pięć pokoji i duża garderoba, łażienki dwie w zupełności wystarczają. Jedyny mankament to taki że jeżeli nie ma możliwości podłączenia instalacji gazowej to pomieszczenie gospodarcze jest za małe. W razie jakich kolwiek pytań służę chętnie pomocą. Pozdrawiam

Piotr
Do Adrian Głyżewski : Witam. Mnie również podoba się ten domek z tym, że mam podobny problem z pomieszczeniem gospodarczym. Ciekawy jestem jak pan to rozwiązał ? Pozdrawiam,

Obsługa klienta
Do Adrian Głyżewski : Dziękujemy za rzeczowy komentarz. Pomyślimy nad wersją z kotłownią na paliwo stałe.
Pozdrawiamy, Z500

Adrian Głyżewski
Problem z kotłownią rozwiązałem w ten sposób że zainstalowałem kominek z płaszczem wodnym w salonie a całą instalację wraz z zbiornikiem 250 L usytuowałem w korytarzu pod schodami. A drugą alternatywą grzewczą bedzie gaz w przyszłości.
    
Maciej
Projekt super. Zastanawiam się tylko dlaczego w wersji "lustrzanej" inne są powierzchnie poszczególnych pomieszczeń np. salonu, łazienki, spiżarni?
 
Adam
Czy można przeprojektować tak aby dodać okno (niedachowe) do garderoby i łazienki.

Myślimy jak to zaadoptować do naszej działki w której wjazd jest od wschodniej strony.
 
Milena Pyrzanowska
witam

czy jest może dostępny ten projekt z garażem, bo domek jest prawie idealny, problemem dla nas jest tylko brak garażu.

Paweł M.
Bardzo ładny projekt i pasuje na moją dosyć nietypową działkę, ale w środku chciałbym trochę pozmieniać . Mianowicie kuchnię chciałbym zamienić z małym pokojem a schody powinny prowadzić na piętro prosto z sieni.Czy takie zmiany są możliwe cz powinienem szukać dalej innego projektu.

Minika c.
Projekt super! Brakuje nam jednak garażu i kotłowniu umieszczonej za nim. Czy istnieje możliwość zamówienie takiego projektu?

Karol W
Super projekt. jednak mam pytanie czy istnieje mozliwosc podpiwniczenia tego budynku (w calosci)? I wykonanie w tamtym miejscu garazu.

K.M
Witam,

jaki bylby koszt zaprojektowania garazu na 2 stanowiska, z plaskim dachem(tarasem) i zaprojektowania dwoch okien tj. jedno w lazience i jedno w garderobie.

Dziekuje

K.M

Ola
Świetny projekt ! A czy jest możliwość zrobienia kotłowni na parterze ? Jednocześnie chcielibyśmy pozostawić na dole łazienkę.

Olga D.
Wspaniały projekt. Jest coś takiego, że człowiek patrzy i już wie, że to jest jego miejsce na ziemi.. Właśnie to przeżyłam ;) Jak tylko zakończymy etap poszukiwania działki budowlanej poważnie rozważymy ten projekt!

Jas S.
W dokumentacji pdf przedstawiają Państwo rzuty poziomów i przekrojów całego budynku. Czy możecie Państwo udostępnić te plany w formacie programu AuyoCAD? Piszę pracę magisterską (wysłałem do Państwa dwa meile w tej sprawie) I potrzebuje wrysować instalację C.O. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Katarzyna Ryszawa
Rewelacyjny projekt... gdyby tylko istniała możliwość zbudowania takiego domu systemem kanadyjskim...

Beata S.
Znakomity projekt, czekam na podwarianty. Czy jest możliwość postawienia garażu ze strychem dostępnym z poddasza, lub półpiętra?
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem