Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Rafał D.

 • Dodaj do znajomych

Witam, w tym projekcie są drzwi wejściowe 90x235 czy ktoś takie drzwi wstawia bo nie widzę aby jakaś firma miał w ofercie takie wymiary?

Danuta R.

 • Dodaj do znajomych

Spiżarka jest, miejsce na pranie też choć skąpe. Nie ma osobnego wc. I wolę zamknięta kuchnię żeby kapucha nie śmierdziała na cąły dom i nie parowało wszędzie. Poza tym najlepiej się plotkuje w kuchni przy stole.
 
Danuta R.

 • Dodaj do znajomych

No tak coraz więcej projektów na paliwo stałe. Mam pytanie czy możliwe jest częściowe podpiwniczenie? Tak na pół domu by w połowie było pomieszczenie na paliwo stałe a w drugiej cześci piwnica na gromadzenie skarbów. No i jakze w tych domach kawałka strychu brakuje. Zakopower śpiewa w piosence Udomowieni o strychu i ważnych sprawach na strychu.

Obsługa klienta
Do Danuta R. : Można podpiwniczyć pół domu, trzy czwarte...wedle potrzeb :) na etapie adaptacji. My oczywiście wystawiamy bezpłatną autorską zgodę na wszelkie zmiany. Aby uzyskać dodatkowo strych można podnieść dach i ściankę kolankową, ale może to wpłynąć na pogorszenie wyglądu budynku.
 
Małgorzata Lec

 • Dodaj do znajomych

Witam, interesuje mnie projekt z 162, dokładniej jego lustrzane odbicie. Jednakże szukam domu podpiwniczonego. Czy istnieje możliwośc podpiwniczenia tego budynku i zrobienia garażu po prawej stronie mianowicie pod kotłownią i łazienką? Co wówczas z filarami? Czy dom nie straci na swoim uroku?

Obsługa klienta
Do Małgorzata Lec : Oczywiście można wykonać podpiwniczenie tego projektu. Zmiany musi zatwierdzić i wprowadzić architekt z uprawnieniami na etapie adaptacji. My oczywiście wystawimy bezpłatną autorską zgodę na tego typu zmiany.

Dorota Pio
witam mam pytanie. Na poddaszu są podane powierzchnie pomieszczeń. np łazienka 6,6 m kw. i w nawiasie 8,1m kw. To w koncu ile ma ta łezienka m??

Obsługa klienta
Do Dorota Pio : Na poddaszu ze względu na skosy i wysokość użytkową określoną przepisami podaje się powierzchnię użytkową (mniejszą, nie obejmuje powierzchni pod skosami do 1,9m wysokości) oraz powierzchnię netto (większą).

Agnieszka W.

buduje Z92
Czy jest możliwośc zmiany schodów na wygodne schody ze spocznikiem? Czy można wybudować najpierw wersję podstawową a później (jak się ustabilizuje sytuacja finansowa) dobudować garaż z dodatkowym pokojem na poddaszu jak w wersji GL?

Obsługa klienta
Do Agnieszka W. : Oczywiście, wszelkie zmiany jak modyfikacja schodów, można wprowadzać na etapie adaptacji.
Zawsze także istnieje opcja późniejszej rozbudowy, aczkolwiek wygodniej i mniej problematycznie będzie wybudować całość a np. części z garażem po prostu nie wykańczać.

Ula
Do Agnieszka W. : A jakie zmiany pociąga za sobą modyfikacja schodów z zabiegowych na takie ze spocznikiem? Trzeba przesunąć drzwi do łazienki i dodać stopnie?

Obsługa klienta
Do Agnieszka W. : Ze spocznikiem schody potrzebują więcej miejsca, trzeba by poszerzyć cały dom albo zmienić nieco układ pomieszczeń aby zmieścić takie schody.

Lusia
W opisie podają Państwo, że kryty jest blachdachówką. A jeżeli chcielibyśmy polożyć dachówkę to musimy się liczyć z nowym przeliczeniem i także z dodatkowymi kosztami?

Karolina Kwitko
Do Lusia : Więźba w projekcie policzona jest pod dachówkę więc żadnych dodatkowych kosztów nie będzie. Swoją drogą, więźba jest ogromna :)

Obsługa klienta
Do Lusia : Dokładnie, w projekcie więźba policzona jest pod większe obciążenia od dachówki.
Wizualizacja i popielata blachodachówka to tylko nasza propozycja wykończenia.
 
Obsługa klienta
Do Karolina W. : Pracujemy nad tym, aby wszystkie projekty posiadały wnętrza.
Niestety jest to dość czasochłonne.
 
Karolina Kwitko
My powiększaliśmy kotłownie tak aby można było zamontować w niej piec na ekogroszek. Nie chcieliśmy zmniejszać łazienki dlatego przenieśliśmy schody do salonu, łazienkę przysuneliśmy do sypialni i powiększyliśmy kołownie do około 6 m2.
Nas ssz wyniósł 80 tys. żzł. Tyle że murowaliśmy sami.

Jeżeli kogoś interesuje projekt zapraszam do mojego dziennika budow -
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?184293-Sami-budujemy-z162-)&highlight=z162

Wiola sz.
Wiola Sz.
Witam! Bardzo interesuje nas projekt z162. Chcielibyśmy zastosować ogrzewanie na eko groszek. Czy istnieje możliwość powiększenia kotłowni tak, żeby można było w niej zamontować piec na eko groszek?

Obsługa klienta
Do Wiola sz. : Można powiększyć kosztem części łazienki - zostanie wtedy tylko mały wc pod schodami lub przenieść łazienkę w miejsce spiżarni.
Ewentualnie zamiast pokoju.

arek kopański

 • Dodaj do znajomych

Cena za SSO z pokryciem dachu to 125000 brutto ,sama robocizna 39000 brutto.
domyxxx2wp.pl

Rafał D.

 • Dodaj do znajomych

Witam, interesuje mnie ten projekt ale chciałbym go zmodyfikować do standardu domu pasywnego lub prawie pasywnego czy taka wersja projektu była by możliwa?
Modyfikacje to:
- 30cm styropianu na ścianach
- 40cm wełny dach - i tu jest problem bo należało by podwyższyć ścianę kolankową aby zachować wielkość pomieszczeń
- isomur lub coś podobnego na fundamencie
- 30cm styropianu pod podłogą i ściany działowe nad warstwą ocieplenia
- wentylacja mechaniczna z rekuperatorem
- ogrzewanie prądowe wodne czyli kocioł na prąd plus wodne podłogowe w całym domu
- okna w warstwie izolacji
- brak kominka chodź by jako wariant

Obsługa klienta
Do Rafał D. : Oczywiście wszelkie zmiany można wprowadzać na etapie adaptacji.
Może Pan również zamówić u nas taką niskoenergetyczną lub pasywną wersję projektu - projekt przygotowujemy we współpracy z IBP, będzie posiadał certyfikat. Jeżeli jest Pan zainteresowany prosimy o kontakt tel/mail w celu ustalenia szczegółow.
 
Agata K.

 • Dodaj do znajomych

Ale przy wersji 'doklej sobie garaz" jest tylko garaż z dachem równym z domem . A ja chciałabym aby garaż miał niższy dach od domu-dwuspadowy aby powierzchnia użytkowa sie nie zmieniła .
 
Agata K.

 • Dodaj do znajomych

Czy można przenieść łazienkę na miejsce przejścia do garażu a przejście do garażu przenieść na aktualne miejsce łazienki .?
 
Agata K.

 • Dodaj do znajomych

Witam. Jestem zainteresowana projektem domu z162 . Chciałabym sie dowiedzieć czy jest możliwość dostawienia garażu nie zmieniając powierzchni domu ? Tzn. aby dach garaży był niższy od dachu domu ?
 
Krzysztof i Kamila
Witam wszystkich budujacych! Chciałbym sie zapytac czy jest może ktoś wsród Państwa, kto buduje w woj. zachodniopomorskim i zechciałby pokazać swoj domek? Pozdrawiam

Katarzyna L.

 • Dodaj do znajomych

Witam, mam pytanko jaki jest szacunkowy koszt całkowiego wybudowania domku (pod klucz)? Czy ktoś buduje ten domek na mazowszu?
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres [email protected].

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

 • rabat na projekt i specjalne promocje
 • oferta na budowę i kredyt
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • darmowa wysyłka
 • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem