PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! 👩‍🦳 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ! 👨‍🦳 WYJĄTKOWE PREZENTY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA!
PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! 👩‍🦳 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ! 👨‍🦳 PREZENTY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych
Adaptacja projektu
zapytaj o projekt
Projekt jest niedostępny. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^Simon
Kolejny rewelacyjny projekt! Brakuje mi w nim tylko miejsca na jakąś garderobę na piętrze. Myślicie, że dałoby radę wygospodarowac?
 
Majster
A ja mam inne pytanie - jak się trzyma ściana nad tym wielkim narożnym oknem. Czy to jest cały wylewany zazbrojony narożnik? czy nie taniej by było w rogu zrobić mały zbrojony filar który by to podparł (i na oknach też chyba by wyszło taniej).
  
Motyla_noga
Witam, obserwuję ten projekt już od jakiegoś czasu i mam dziwne wrażenie, że przybył w nim jakiś filar w salonie. Czy to prawda? czy jest konieczny? czy można z niego zrezygnować w przypadku zastosowania wspomnianego już stropu monolitycznego?

Patyk
A jakby ściane garazu poprowadzić z tyłu na równi z linią domu (przedłużyć pomieszczenie gospodarcze) to by jakoś znacząco wpłynęło na konstrukcję i estetykę domu?
 
Esse
A z tyłu tego domu, między tymi belkami stanowiącymi przedłużenie okapu nad tarasem jest jakieś szkło? plexi? czy to są same belki?

Esse
aha i jeszcze. Czy jest możliwość dodania okien do tych dwóch mniejszych pokoików na poddaszu? Czy konstrukcyjnie nie ma przeciwwskazań i czy nie zeszpeci to domku?
 
Bogdan
Witam, czy ten nowy (świetny domek), można ogrzewać paliwem stałym? Gdzie można umieścić piec na eko-groszek? Potrzebne mi by były też okna na poddaszu w pokoikach nad kuchnią i salonem. I jest idealny na moje potrzeby. Dziękuję.

Simon
Kolejny rewelacyjny projekt! Brakuje mi w nim tylko miejsca na jakąś garderobę na piętrze. Myślicie, że dałoby radę wygospodarowac?

Jarett
dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Mój przyszły (być może) majster ponoć jest specjalistą od stropów monolitycznych i poleca zrobić właśnie taki? Jak to będzie rzutować na projekt? co trzeba przeprojektować i ile to u Was kosztuje?
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem