ZGODA NA ZMIANY

Wprowadź zmiany do swojego projektu

Chcesz dostosować projekt do swoich potrzeb i wprowadzić własne modyfikację?
Zgodę na zmiany do swojego projektu otrzymasz ZA DARMO.

  Informację o niezbędnej zgodzie na zmiany umieść w okienku "UWAGI" podczas zamawiania projektu.

  Stosowną zgodę możesz otrzymać również na dowolnym etapie realizacji projektu. Wystarczy, że skorzystasz z automatycznego formularza "Zgoda na zmiany w projekcie" (UWAGA: trzeba być zalogowanym), który dostępny jest pod tym adresem:
  https://z500.pl/panel/wniosek-o-zgode-na-zmiany.html
  lub z poziomu ustawień Twojego konta użytkownika.

  W formularzu należy podać nazwę projektu, numer zamówienia/faktury oraz telefon kontaktowy i wypisać w punktach planowane modyfikacje. Po otrzymaniu akceptacji zgodę będziesz mógł pobrać w formie pliku PDF z wygenerowanego automatycznie do Ciebie maila.


  Standardowa zgoda, na niektóre zmiany zawarta jest już bezpośrednio w projekcie, a Projektant dokonujący adaptacji projektu może bez dodatkowej, pisemnej zgody autorów wprowadzić następujące zmiany:

  • Zaprojektować użycie innych materiałów na konstrukcje budynku (ściany, stropy) pod warunkiem zachowania wymagań i układu konstrukcji oraz ochrony cieplnej budynku.

  • Zmiany zewnętrznych wymiarów budynku w granicach do 5% z zachowaniem wymiarów rozpiętości konstrukcji (wynikające np. ze zmiany materiałów zastosowanych do konstrukcji ścian zewnętrznych).

  • Zmiana wymiarów fundamentów wynikające z dostosowania obiektu do warunków gruntowych.

  • Zmiana wymiarów przekrojów lub rozstawu elementów więźby dachowej: wynikające z dostosowania budynku do strefy śniegowej / wiatrowej.

  • Zmiany wysokości pomieszczeń w świetle w granicach od 2,50 m do 3,00 m (w projekcie typowym przyjęto 2,65 m).

  • Zmiana kąta nachylenia dachu do 5° oraz wysięgu okapów (należy zwrócić uwagę na nośność elementów więźby dachowej).

  • Zmiany rozwiązań funkcjonalnych: wewnątrz budynku i przesunięcia lub likwidacji ścian działowych.

  • Zmiany lokalizacji, ilości i kształtu okien oraz drzwi przy zachowaniu charakteru i estetyki elewacji.

  • Realizacja wg lustrzanego odbicia projektu.

  • Wprowadzenia częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku- przy zachowaniu poziomu posadzki parteru na wysokości nie przekraczającej 50 cm ponad poziom terenu projektowanego.

  • Dodanie lub rezygnacja z balkonu.

  • Zmiany wielkości tarasu lub rezygnacja z niego.

  • Zmiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej, CO, elektrycznej (przy zachowaniu obowiązujących norm) wynikające ze zmian materiałowych i dostępności mediów.

  • Materiałów wykończeniowych: posadzek, tynków, dachówki, izolacji cieplnej i przeciwwilgociowej - przy zachowaniu niezbędnych parametrów wytrzymałości oraz parametrów przenikania ciepła.  Wyżej wymienione zmiany powinny być naniesione na oryginał projektu trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym lub dołączone jako rysunki zamienne i podpisane przez osobę uprawnioną, dokonującą adaptacji.
  Inne zmiany ponad wyszczególnione wyżej powinny być dokonane wyłącznie za pisemną zgodą autorów projektu.


  *Zabronione jest jakiekolwiek kopiowanie, kserowanie, skanowanie czy innego rodzaju czynności służące ogólnemu pojęciu "powielenia" w całości lub części produktów autorstwa marki Z500.

  Cena
  GRATIS
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem