CIEPŁY PRÓG BRAMY GARAŻOWEJ: wycena + montaż

Zamontuj w swoim domu ciepły próg przy bramie garażowej, aby wyeliminować mostek cieplny

Od dziś w Z500 możesz wycenić i zamówić gotowe materiały do samodzielnego montażu ciepłego progu bramy garażowej.
W ramach usługi możesz zamówić również montaż !

  • Eliminacja mostków termicznych przy bramie garażowej
  • Wodoodporna belka purenitowa
  • Sprawdzony montaż
  • Zabezpieczenie przeciwwodne z foli EPDM
  • Szczelna ochrona przed przemarzaniem
  • Lepsze wspołczynniki ciepła
  • Odporność na duży nacisk


Jeśli zastanawiałeś się jak uniknąć mostka termicznego na styku posadzki garażu z kostką na zewnątrz ........
To już nie musisz ! 
Mamy gotowe rozwiązanie
.


Dzięki naszej ofercie nie tylko wycenisz i zamówisz gotowe materiały do samodzielnego wykonania,
ale możesz również zamówić kompleksową usługę wraz z montażem.


Czym jest "ciepły próg garażu"?

Ciepły próg pod bramą garażową to specjalna listwa montowana w linii bramy garażowej, która służy do zabezpieczenia przed wnikaniem zimna czy wilgoci do wnętrza garażu. Składa się on z czterech głównych elementów: listwy progowej, łączników kątowych, wypełnienia z pianki poliuretanowej oraz uszczelki wykonanej z elastomerów termoplastycznych. W celu zwiększenia izolacyjności termicznej, w niektórych modelach stosowane są dodatkowo specjalne folie izolacyjne. Ciepły próg pod bramą garażową dostępny jest w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można go łatwo dopasować do każdego rodzaju bramy garażowej.
Progi są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele lat.
Co więcej, istnieje możliwość wykonania od razu podwalin pod drzwi wejściowe oraz każdego rodzaju okna, zapewniając doskonałe izolacyjne właściwości dla całego domu.


Opis montażu?
Gotowy zestaw elementów potrzebnych do montażu ciepłego progu pod bramą garażową powinien być wykonywany z dużą dokładnością i starannością. W pierwszej kolejności potwierdza się podane przy wycenie wymiary otworów bram garażowych docinając listwę progową na pożądaną długość. Następnie sprawdza się jej wysokość w stosunku do planowanego poziomu wykończonej podłogi w garażu. Listwę przytwierdza się do podłoża i uszczelnia.
Najlepiej, aby wykonywali to specjaliści, którzy dokonają precyzyjnych pomiarów za pomocą laserowych poziomic oraz zapewnią odpowiednie dobranie i dopasowanie ciepłego progu do danej bramy garażowej. Właściwy montaż jest bardzo ważny dla poprawy izolacji termicznej oraz komfortu cieplnego wewnątrz garażu, a także dla zwiększenia trwałości i wydajności bramy garażowej.
Po zakończeniu montażu, użytkownicy mogą cieszyć się redukcją kosztów ogrzewania oraz poprawionym komfortem termicznym w swoim garażu.


Pomożemy w wyborze ciepłego progu udzielając profesjonalnej porady oraz instrukcji.
Nasze produkty są dostosowane do indywidualnych potrzeb i warunków technicznych.Po złożeniu zamówienia w sklepie Z500 - otrzymasz unikalny kod rabatowy do wykorzystania na zakup materiałów oraz usługę montażu ciepłego progu.* DODATEK realizowany jako usługa dopasowana pod indywidualne wymiary. Po zaakceptowaniu wyceny i uiszczeniu opłaty - brak możliwości zwrotu.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem