PROJEKT ELEWACJI DO DOMU

Zamów wykaz materiałów i kolorów do elewacji swojego domu

Spodobała ci się nasza wizualizacja domu oraz użyte kolory na elewacji? Możemy dla ciebie przygotować szczegółowy wykaz materiałów użytych w projekcie oraz zestawienie kolorów w palecie RAL.

  • 4 zwymiarowane elewacje domu z opisem użytych materiałów
  • Wizualizacje pokazujące dom z dwóch stron
  • Spis użytych kolorów na wizualizacjach/elewacjach
  • Nazwy kolorów wzornika danego producenta lub numery RAL
  • Obliczona powierzchnia danego materiału użytego na elewacji
  • Wszystko zgrabnie opisane w jednym PDF, który możesz wydrukować lub wysłać do wykonawcy

* DODATEK realizowany jako usługa na indywidualne zlecenie - brak możliwość zwrotu, wyłącznie do projektów domów marki Z500.
** Konieczność uiszczenia przedpłaty.


A może masz inną wizję i chciałbyś zobaczyć alternatywną elewacje do wybranego domu Z500? Elewacja to duży wydatek i inwestycja na wiele lat, warto skorzystać z indywidualnego projektu elewacji, który daje możliwość obejrzenia jak będzie wyglądać twój dom jeszcze przed realizacją .Napisz do nas na [email protected] i uzyskaj bezpłatna wycenę.  

Cena
900 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem