Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Pawel Baran
Witam Jestem w trakcie realizacji z101 niedlugo bedziemy stawiac konstrukcje dachu z pelnym deskowaniem i papa,Czy musze dodatkowo zabezpieczyc dach folia paroizolacyjna czy cos takiego?
 
Krzysztof
Czy prace wykończeniowe uwzględniają zrobienie podłóg, malowania ścian wewnątrz jak i zewnętrznych? czy jest to dodatkowy koszt?
  
Obsługa klienta
Do Krzysztof : Prace wykończeniowe uwzględniają tynki, wylewki itp.

Nie obejmują glazury, parkietów, okładzin, malowania...

Garaż to dodatkowy koszt około 1000-1600 pln za mkw pow.

Majka
Do Krzysztof : A czy uwzględniają instalacje?

Co do garażu - rozumiem, że to dodatkowo około 1000-1600 za mkw powierzchni garażu? :)

Obsługa klienta
Do Krzysztof : Kosztorys uwzględnia instalacje.
Tak, orientacyjnie tyle należy liczyć za mkw dobudowywanej powierzchni podłogi garażu.
   
Obsługa klienta
Do Damian B. : Do kwoty netto należy doliczyć 8% vat.
Kwota brutto podane jest niżej w kalkulacji szacunkowej.
 
Karolina
Super, że w końcu pojawiły się wizualizacje wnętrz! Czekałam na nie z niecierpliwościa! Jestem już prawie zdecydowana. Mam pytanie do Z500- czy wydzielenie kotłowni w dolnym pokoju na piec "na wszystko" znacznie podwyższy koszt budowy? I czy jest to skomplikowana zmiana? Nasz projektant polecił nam ekogroszek w pg koło kuchni, ale ja chciałbym przemyślec również tą drugą opcję.

Obsługa klienta
Do Karolina : Oczywiście można zamienić pokój na parterze na kotłownię. Taka zmiana nie podniesie zbytnio kosztów budowy - właściwie będzie głw. zmiana lokalizacji komina i dodatkowe jego wykończenie.

Asia i Piotrek
Dodam jeszcze, że interesuje nas garaż o powierzchni takiej jak w opracowanym tu wariancie z101. Tylko dach chcemy zmienić.

Obsługa klienta
Do Asia i Piotrek : W sprawach zmian i adaptacji prosimy o bezpośredni kontakt ze Studio Adaptacji:
[email protected]
(+48) 722 000 500
Tam otrzyma Pani szczegółową, dokładną wycenę zmian.

Asia i Piotrek
Witam.
Jesteśmy zdecydowani na kupno tego projektu w wersji z garażem. Jednak chcielibyśmy garaż z dachem pulpitowym z attyką. Ile kosztowałaby zmiana z dachu dwuspadowego wykonana przez z500?

Marcin i Kasia <Kraków>
Witam. Mamy upragnione pozwolenie na z101 Kraków i w związku z tym 100 pytań. Mam ogromną prośbę o koszt stanu surowego otwartego z dachem. Bardzo to dla nas ważne bo mamy podpisać umowę z budowlańcami i chcemy mieć porównanie.
Pozdrawiam szczęśliwych już mieszkańców z 101 i liczę na pomoc, dzięki!!!! to nasz mail [email protected]
 
Kamil
Do Marcin i Kasia <Kraków> : robocizna od etapu lania fundamentu po okucia na dachu ,rynny itp ok25tys
cena z przed 2lat
 
Aga
Mam pytanie, czy ktoś z państwa wstawiał okna w łazience górnej i małym pokoju na górze zamiast dachowych- normalnie w ścianie? Czy w ogóle taka zmiana jest możliwa czy może jakieś instalacje w tym przeszkodzą? Proszę o odpowiedź:)

Obsługa klienta
Do Aga : Okna można oczywiście wstawić w ścianie bocznej, jednak wtedy zwiększy się odległość tej ściany do granicy sąsiada na 4m.

Krzysztof
Witam, Mam pytanie: Czy są Państwo w stanie podać mi wymiary pokoi (powierzchnie skosów) na poddaszu jesli podnioslbym poziom dachu o dwa pustaki?

LIcze na odpowiedz

Obsługa klienta
Do Krzysztof : Przy podniesieniu ścianki kolankowej o 48cm powierzchnia użytkowa poddasza wyniesie 42,6mkw.

Patrycja
Dzień dobry,
mam pytanie: czy można zobić wejście do pom. gospodarczego od strony holu? Zyskałabym tym samym więcej miejsca w kuchni.
Z góry dziękuje za odpowiedź

Obsługa klienta
Do Patrycja : Można, ale jeśli przeprojektuje się schody. W tej wersji będzie zbyt nisko, aby wygodnie wejść do pomieszczenia gospodarczego.

Asia Z.
Czy ktos buduje ten dom w Poznaniu badź okolicach? Czy podana cena szcunkowa jest rzeczywiście realna do osiagnięcia? Jeśli jest ktoś skłonny odpisać lub/i przesłać zdjęcia z budowy, udzielić cennych wskazówek, rad itp proszę o maila [email protected].

Marcin Walkowiak
Do Asia Z. : Witam, my mieszkamy koło Poznania w Z101 za 250.000 z wyposażeniem i meblami, więc cena jest realna. Zdjęcia z budowy na blogu marcin80.mojabudowa.pl. A jakie rady i wskazówki są potrzebne?
 
Obsługa klienta
Do Bartek : Pracujemy nad wnętrza do wszystkich projektów, będą kolejno pojawiać się na naszej stronie. Prosimy o cierpliwość, jest to bardzo czasochłonne.

Agnieszka
Witam,
rozważamy zakup projektu. Brakuje nam jednak małego pomieszczenia na pralnię. Gdzie proponowaliby umieścić Państwo takie pomieszczenie? Myślałam o przedłużeniu łazienki kosztem przylegającego pokoju, ale mam obawy, czy pokój nie przestanie spełniać funkcji pokoju. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi.

Tomasz
Do Agnieszka : Zdecydowaliśmy się umieścić pralkę w pomieszczeniu gospodarczym. Udało nam się wygospodarować tam sporo miejsca dzięki wykorzystaniu w pełni przestrzeni pod schodami no i korzystamy z pieca elektrycznego, który zajmuje niewiele miejsca. Pozdrawiam.

Agnieszka
Do Agnieszka : Witam, dziękuję za cenną uwagę:) I takie niedyskretne pytanie, gdzie zimą trzymają Państwo suszarkę na pranie? Również przy kuchni? Bo pomieszczenie wydaje mi się dość małe.

Bartek
Do Agnieszka : My zmieniliśmy projekt w ten sposób, że wydłużyliśmy dom o jeden metr w kierunku wykuszu. Tym sposobem zamiast powiększać kuchnię, powiększyliśmy pomieszczenie gospodarcze i też planujemy zrobić tam pralnie z suszarnią, a pod schodami będzie spiżarnia. Zamierzamy te pomieszczenia oddzielić ścianką działową.

Agnieszka
Do Agnieszka : Serdecznie dziękuję za pomysły. Jeśli ktokolwiek rozwiązał sprawę pralnio-suszarni inaczej, będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Kuba
witam. zastanawiam się czy w tym projekcie możliwe by było takie rozwiązanie:
podniesienie ścianki kolankowej od strony wyjścia na taras do poziomu takiego jaki jest z drugiej strony, i analogiczne jak nad wejściem głównym wydłużenie daszku nad wyjściem na taras ze słupkami drewnianymi. albo inaczej: uśrednić tą wysokość strop-murłata do powiedzmy 60 cm. chodzi mi o to aby domek był symetryczny w rzucie z boku.

Obsługa klienta
Do Kuba : Podniesienie ścianki kolankowej nic nie zmieni.
Dach jest tak zaprojektowany, że kalenica wypada niesymetrycznym względem elewacji bocznej, aby z boku było 'równo', trzeba przesunąć cały dach względem osi budynku.
  
Monika
No właśnie pytanie do studia. O wnętrza... Kiedy będą? Również jestem na stanie surowym zamkniętym;) I czekam na jakiś fajny pomysł urządzenia środka:) Pzdr

Obsługa klienta
Do Monika : Już działamy w tym kierunku...
ale na fajne, pomysłowe, nietuzinkowe rzeczy trzeba zawsze troszkę poczekać ;).
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem