Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Kuba
Moim zdaniem to bardzo ciekawa propozycja jeszcze nie widziałem takiego układu widać, że da się jeszcze coś innego zrobić większość projektów jest na jedno kopyto. Też bym zmienił parę rzeczy ale to chyba normalne bo każdy chcę coś pod siebie. pozdro!
 
Obsługa klienta
Do Dawid F. : Świat idzie do przodu i wiele osób nie wyobraża sobie sypialni rodziców bez prywatnej łazienki. Dlatego coraz więcej naszych projektów zawiera takie pomieszczenie. I tak jak Pani napisała - łazienkę można z powodzeniem zastąpić garderobą. Dla inwestorów zdecydowanie łatwiej i taniej jest wykonać z łazienki garderobę niż projektować od początku łazienkę i wykonywać do niej instalacje gdyż jest to kosztowne.
Zawsze łatwiej jest coś usunąć niż zaprojektować od początku :)
 
Marcin
Myślę, że założenie dość ciekawe, choć coś nie wyszło... Poprawiłbym układ funkcjonalny tego projektu, bo bryła jest ok.
Chyba Z500 przyzwyczaił nas do pewnego- wysokiego!- poziomu i tego typu projekty wydają się jakimś nieporozumieniem...
Mimo wszystko uważam, że jesteście jednymi z najlepszych na rynku i stać Was na duuużo więcej!
Pozdrawiam

Obsługa klienta
Do Marcin : Projektując ten dom za kryterium przyjęliśmy powierzchnie. Wiele osób prosiło nas o tego rodzaju nowoczesny dom o powierzchni do 100m2. Z tego wynikają pewne rozwiązania, które są kompromisem, jak wszystko ma swoje wady i zalety. My staramy się zawsze znaleźć ten złoty środek. Mamy tutaj wyraźny podział na dwie strefy - dzienną i nocną jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie w domach oraz została ograniczona powierzchnia na komunikację aby osiągnąć możliwie największą powierzchnie najważniejszych pomieszczeń. Wiadomo, że każdy m2 kosztuje więc bardzo ważna jest optymalizacja. Naszym zdaniem projekt ma dużo do zaoferowania i może się podobać dlatego go zrobiliśmy.
 
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres [email protected].

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

  • rabat na projekt i specjalne promocje
  • oferta na budowę i kredyt
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • darmowa wysyłka
  • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem