Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych
Adaptacja projektu
zapytaj o projekt

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Damian B.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

pytam z ciekawości bo mam obawę czy strop drewniany będzie tak samo długo slużyl jak betonowy
 
Obsługa klienta

 • Usuń ze znajomych

Do Damian B. : Adaptując projekt do warunków lokalnych może Pan zmienić rodzaj stropu. Proszę w tym celu o kontakt ze Studio Adaptacji Z500 studioadaptacji@z500.pl
 
Obsługa klienta

Do Karol : Witam, ściankę kolankową dodaje się lub podnosi w momencie gdy chcemy uzyskać wyższe poddasze. Ta "dykta" to podbitka dachu, która występuje w każdym projekcie. Można zmienić jej kolor na biały aby nie była widoczna. My nawiązaliśmy kolorystyka do pozostałych elementów elewacji.

Karol
Na jakim etapie można podnieść wysokość ściany fundamentowej żeby dom był położony nieco wyżej nad poziomu gruntu ??? czy na etapie adaptacji ???
  
D
Do Mariola : To jedno i to samo.....przecież wiązary robią za strop, tak czy inaczej dasz drewno na strop więc po co te kombinowanie?
   
Rafał
Witam, wg mnie do powierzchni użytkowej nie wlicza się kotłowni (pomieszczenie gosp.) wiec powierzchnia użytkowa domu z273a wynosi ok 95m chyba że się mylę.
 
Obsługa klienta

Do Grzesiek : Witam warunków do spełnienia w MDM jest sporo. Jednym z nich jest metraż do 100m2, liczba dzieci również ma wpływ i wiele innych. Proponuję poczytać o wymaganiach w internecie, tym bardziej, że zmieniają się wymogi.
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.