Wszystkie zamówione projekty domów są wydawane w obowiązującym standardzie WT2021.
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^

Paweł
Pytanie do Z500
Co Państwo sądzą o nowelizacji ustawy Prawa Budowlanego, mianowicie budowa bez pozwolenia.
W mediach pojawiły się jakieś informacje, ale nie wiadomo kiedy wejdzie w życie...
Proszę o jakiś komentarz

Obsługa klienta
Do Paweł : Zapowiada się ciekawie, miejmy nadziej, że faktycznie będzie łatwiej przejść przez cały proces, który ma być krótszy. Tyle w teorii a jak w praktyce to się okaże :)
 
Ela
Widzę, że myślimy wszyscy o tym samym :). Ja również rezygnuję z łazienki na górze i robię w niej garderobę, również powiększam łazienkę tak , żeby było miejsce na wannę i prysznic. co do salonu to jest mały ale w kocu nie codziennie robi się w nim imprezy.mamy dużą działkę dlatego z prawej strony gdzie nie ma okien (mamy lustrzane odbicie) mamy możliwość rozbudowy domu i poszerzenia go o 5 metrów kiedyś jak sie uda to go poszerzymy i w ten sposób powięskzy się salon co prawda będzie szeroki a krótki ale cóż nie wszystko się da zrobić tak jakby się chciało.i też zamykam kuchnie żeby była bardziej ustawna i nie chce żeby zapachy z kuchni wchodziły na jadalnie i salon
    
Ania
Do Ela : Elu czy wprowadzasz jakieś zmiany w projekcie? Też zamierzam budować ten domek i również zamówiłam ten projekt :) Ale ciągle się zastanawiam czy salon nie jest za wąski ??

Kasia
Do Ania : my z mężem także kupiliśmy ten projekt. Mieliśmy poczatkowo wiele pomysłów ale staneło na wydłużeniu domu od strony salonu do pełnych 11m długości budynku. Dodatkowo chcemy zamknąć ścianę pomiędzy kuchnią a salonem aby kuchnia była bardziej ustawna i aby można było ją zabudować szafkami (w innym wypadku nie ma praktycznie gdzie powiesić szafek na ścianach). Dodatkowo rezygnujemy także z drugiej łazienki na górze i w jej miejsce zrobimy garderobę oraz robimy także balkon od strony salonu. A Wy Elu i Aniu jakie zrobicie zmiany?
pozdrawiam :)

Ania
Do Kasia : Mamy podobne przemyślenia ;) Po wydłużeniu budynku pokój na piętrze też będzie szerszy, wiec tam planuje zrobić dwa pokoje, a łazienkę przesunąć do strony frontowej i tam zrobić główną sypialnie z garderobą. Poza tym myślałam zmienić kierunek schodów tak żeby kosztem gabinetu móc wstawić do łazienki na dole prysznic - ale to narazie plan do przemyślenia. Chciałam jeszcze zapytać w którym regionie będziecie budować swój domek? Mój na Podkarpaciu ;)
Pozdrawiam:)

Kasia
Do Ania : Też fajny pomysł:) my tez chcemy powiększyć łazienkę, ale na górze (dokładnie o metr), tak aby zmieścił się tam i prysznic. Budujemy na Mazowszu. Właśnie daliśmy projekt do adaptacji, kompletujemy wymagane dokumenty i chcielibyśmy rozpocząć budowę z początkiem września - może się uda!;)

Izabela
Do Kasia : Witam czy mógłbym wiedzieć gdzie dokładnie może nie daleko a my właśnie kupiliśmy projekty i zastanawiam się nad poszerzeniem salonu i usunięcie ściany z kominkiem

Mazurybka
Czy trzeba robić jakieś zmiany w projekcie,jeśli będzie się ogrzewać dom piecem na paliwo stałe:węgiel,drzewo? I czy komin w pomieszczeniu gospodarczym można jakoś przesunąć bliżej kalenicy dachu?

Obsługa klienta
Do Mazurybka : Pomieszczenie gospodarcze jest dość duże aby pomieścić piec na paliwo stałe. Projekt w standardzie zawiera ogrzewanie gazowe lecz rodzaj ogrzewania można zmienić dokupując nowe instalacje w cenie 250zł (http://z500.pl/projekty-dodatki/26,INSTALACJE-DOMOWE). Zmiany tej można dokonać również u architekta podczas adaptacji projektu do działki.

Gość
Witam
Czy jest możliwość doprojektowania garażu za budynkiem (tam gdzie teraz jest taras) - tak aby wjazd był prostopadle do wejścia (z prawej strony), oraz przesunięcia drzwi balkonowych na lewą ścianę? Czy może posiadacie projekt budynku o podobnej szerokości 7-7,50m właśnie z takim garażem? (wejście mogło by być również z prawej strony, nasza działka styka się z drogą dwoma bokami)
 
Monika
Interesujacy projekt gdyby tylko byl ciut dluzszy.Z punktu widzenia waskiej dzialki dlugosc domu nie stanowilaby przeszkody a o 2mwieksza kuchnia i ewentualne pomieszczenie na pralnie uczyniloby go znacznue bardziej funkcjonalnymObsługa klienta
Do Monika : Dom oczywiście można wydłużyć jeżeli będzie Pani potrzebowała więcej przestrzeni. Zmiany tej może Pani dokonać za naszą bezpłatną zgodą u lokalnego architekta lub w Studio Adaptacji.
 
Ela
Do Gosc : Witam, kupiłam projekt ale dopiero zbieramy się z pozwoleniem na budowę i przygotowujemy do kredytu. Mam odbicie lustrzane

Painless
Do Gosc : Witam, niedawno kupiliśmy projekt i zabieramy się za kompletowanie wszystkich "papierów" potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Będziemy chcieli dokonać drobnych zmian w projekcie - rozważaliśmy rezygnację z gabinetu na dole i w jego miejscu zrobienie PG i łazienki, kuchnię na miejscu PG, a na miejscu kuchni - jadalnię. Ostatecznie będziemy chcieli jedynie wydłużyć nieco budynek od strony salonu.

Grzegorz
Witam
Czy istnieje możliwość doprojektowania garażu jednostanowiskowego, przylegającego do budynku, na całej jego długości? Chodzi mi o wariant jaki został zastosowany przy projekcie Z99_GL. O ile mniej więcej wzrośnie cena projektu?
Pozdrawiam
 
Monika
Witam mam pytanie czy moglibyście Państwo (zwracam się w tej chwili do z500) umieścić do tego domu zakładkę wnętrza? oraz proszę o informację czy góra(poddasze) tego domu mam podobne ustawienia okien w poddaszu jak z216 bo nie ukrywam, ze poddasze z216 bardzo mi się podoba

Obsługa klienta
Do Monika : Z177 to nowy projekt więc będzie musiał poczekać na swoją kolej odnośnie wykonania wizualizacji wnętrz. Czy chodzi o okna dachowe je zawsze można zastosować.

Ela
Zapomniałam jakie zaplanowane jest ogrzewanie domu? nie chcę kominka, chcę zastosować ogrzewanie gazowe dodatkowko a główne ogrzewanie to piec wielofunkcyjny również na ekogroszek

Obsługa klienta
Do Ela : Przewidziane jest ogrzewanie gazowe ale duże pomieszczenie gospodarcze pozwala zastosować ekogroszek.

Mazurybka
DoObsługa klienta: Czy trzeba robić jakieś zmiany w projekcie,jeśli będzie się ogrzewać dom piecem na paliwo stałe:węgiel,drzewo? I czy komin w pomieszczeniu gospodarczym można jakoś przesunąć bliżej kalenicy dachu?

Obsługa klienta
Do Mazurybka : Jest wystarczająco dużo powierzchni na paliwo stałe więc to tylko kwestia zmiany pieca. Komin można przesunąć ale na poddaszu tracimy wówczas miejsce na szafę.

Ela
Witam, bardzo podoba mi się dom z177 pasuje na moją wąską działkę, ale mam pytanie może głupie lecz kompletnie nie znam się na projektach, czy można zamienić pokój na dole z kuchnią? troszkę mała jest ta kuchnia, albo czy można ją powiększyć zmniejszając pomieszczenie gospodarcze? o ile się nie mylę to w kuchni jest komin? i drugie pytanie czy można zrobić okno w salonie po prawej stronie, wydaje mi się, że bez niego będzie trochę ciemno

Obsługa klienta
Do Ela : Odpowiadając po kolei. Można zamienić kuchnie z pokojem, ale wtedy będzie dłuższa droga do salonu i jadalni, czyli trochę mniej funkcjonalnie. Lepiej powiększyć kuchnie kosztem PG, ale będzie to wymagało zmiany na poddaszu i przesunięcia komina. Mimo to i tak lepsze rozwiązanie. Dodawanie i usuwanie okien to kosmetyka i nie ma problemu. Proszę śmiało pytać postaramy się doradzić i rozwiać wątpliwości:)
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem