Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych
Adaptacja projektu
zapytaj o projekt
Projekt jest niedostępny. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Tomek.g
witam, ja zaczyman na wiosnę 2011; zdjęcia z postępu prac budowlanych będę umieszczał na bieżąco na forum; zastanawiam się jeszcze nad piwnicą; co Wy na to ? warto ? tylko (aż?) pod częścią mieszkalną; mam lekko nachyloną działkę i różnica poziomów po przekątnej między rogami domu to około 1,30 m
 
Tomek.g
witam forumowiczów,

czekam na pozwolownie na budowę z70; ciekawie by było zobaczyć ten dom już stojący, czy może ktoś ma już wybudowany? chętnie przyjadę aby zobaczyć; piszcie fhgolemo@poczta.fm

Tomek.g
witam,

mam pytanie do z500 o z70; niektóre biura posiadają projekty domów w 2 stylach (Archon); są to standardowe projekty ale o nowoczesnym wykończeniu elewacji; czy taka zmiana jest dodatkowo płatna? czy jest możliwość wykonania przez z500 nowoczesnego projektu wykończenia elewacji w z70? a może leży to w gesti projektanta adaptującego projekt?

planujemy z żona zakup tego projektu i z pewnością będziemy dokonywać kilka zmian wewnątrz domu
 
Piotr Ozaist
Pytanie do Z500. Kiedy dodacie Państwo opcję "pokoloruj ten projekt" dla Z70? My zastanawiamy się nad przyszłą kolorystyką, a to narzędzie całkiem dobrze się sprawdza jako punkt wyjściowy do przyszłych prac :)Pozdrawiam

Adam
Powstanie Z70.
Projekt tego domu powstał po ok. 3 miesiecznych pracach moich i żony z Z500. Chcieliśmy przerobić Z31 do naszych potrzeb. Po 2 latach budowy jesteśmy na etapie wykończenia.

Kuba P
Witam,

Z70 to bardzo ładny i funkcjonalny dom, aczkolwiek zmieniłbym w nim kilka rzeczy:

Na parterze:

- przejście z garażu bezpośrednio do holu, likwidacja owalnej ścianki i w jej miejscu wykonanie kilku stopni w dół tak aby można było przejść pod spocznikiem (podobnie jak Tomek. B)

- wyprostowanie ściany między łazienką a pomieszczeniem gospodarczym (likwidacja prysznica na dole)

- wstawienie większego okna za kanapą w salonie -to jest strona południowa, więc trzeba wykorzystać nasłonecznienie

Na piętrze:

- z pokoju DVD zrobienie sypialni rodziców + wyprostowanie ścianki i dodanie okien połaciowych

- z byłej sauny, łazienki, pomieszczenia rekreacyjnego zrobienie dużej łazienki oraz dużej garderoby + dodanie okien w łazience

- z byłej sypialni rodziców zrobienie identycznego pokoju jak po przeciwnej stronie budynku (pokój + spora garderoba)

W ten sposób po 1 stronie budynku (południowej) mamy pokoje dla dzieci (a na dole salon), a po 2 stronie budynku (północnej) sypialnia rodziców (a na dole garaż). To daje większą prywatność (dla rodziców) oraz dobre nasłonecznienie pokoi dzieci i cień w sypialni rodziców – odpowiednie ustawienie domu względem słońca.

Jak większość czekam na szczegółowy i realny koszt wybudowania tego domu. Przydałaby się również możliwość obracania budynku, tak aby można było go obejżeć z każdej strony.

Póki co znalazłem dziennik Piotra Ozaista, który buduje Z70: http://forum.muratordom.pl/dziennik-z31-z-pracowni-z500,t145282.htm – nie sugerujcie się tym, że w nazwie linka jest Z31 – inwestor zmienił decyzję i buduje Z70, ale nazwa Z31 w linku została.

Pozdrawiam

Piotr.k
Witam

mam ogromną prozbę do osób które budują ten dom alby dodali zdjęciai proszę o podanie realnego kosztu budowy

najlepiej w opiniach tak aby wszyscy zainteresowanie mogli go zobaczyć :]

bo na pewno wiele osób chciało by dowiedzieć się jak na prawdę wygląda ten dom i jaki jest koszt budowyPozdrawiem Piotr
 
Tomek.g
Witam, tomek.b

Dla nas to troszkę dłużej niż dwa lata ale w końcu pojawił sie projekt, który odpowiada nam i się podoba. Piękna bryła, funkcjonalne rozwiązanania; oczywiście bez małych przerubek się nie obejdzie.

1.Planujemy pomniejszyć spiżarkę przy kuchni aby powiększyć jadalnię.

2. Jak dla nas trochę za mały taras i brakuje szerokiego wyjscia na ogród, więc okana od strony ogrodu będą zmienione i powiększone.

Przejścia z garażu do holu nie planujemy. A inne rozwiazania planowany przez tomka.b ? godne rozważenia, przedyskutujemy z żoną. A propos, tomku.b, kiedy zamierzasz ruszyć z budową? My planujemy na wiosnę 2010.

Piotr Ozaist
Witam,

A my ruszyliśmy 2 tygodnie temu z budową!

Pierwotnie zdecydowani byliśmy na Z31, ale w ostatniej chwili zmieniliśmy właśnie na Z70.

Jesteśmy na etapie fundamentów, więc jeszcze w środku możemy walczyć, a pomysł Tomka o przejściu z garażu do hallu wygląda całkiem całkiem.

Jeżeli macie Panowie jeszcze jakieś pomysły lub zainteresowani jesteście naszymi zmianami - piszcie na maila!

Tomek.b
Witam, 2 lata poszukiwań i znaleźliśmy w końcu projekt dla siebie. Zastanawiamy się nad polepszeniem (jak dla nas) funkcjonalności.

Parter:

- przejście z garażu bezpośrednio do holu, likwidacja owalnej ścianki i w jej miejscu wykonanie kilku stopni w dół tak aby można było przejść pod spocznikiem.

- likwidacja przejścia z kotłowni do garażu.

- powiększenie schowka poprzez domurowanie ścianki na całą szerokość garażu plus montaż drzwi pomiędzy garażem i schowkiem.

- wymurowanie ścianki pomiędzy garażem i klatką schodową i umiejscowienie tam drzwi, ewentualnie śluzy.

Poddasze:

- mała łazienka przy sypialni, wejście od strony holu.

- zamiana funkcji pokoju gościnnego na dużą garderobę (goście mogą spać w pokoju DVD)

Zmiany raczej drobne, ogólna funkcjonalność domu jest dla nas optymalna, a bryła i widok zewnętrzny bardzo się nam podoba.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.