Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Karina
Czy moglibyście wysłać mi rysunki szczegółowe domu po jednoczesnym poszerzeniu i wydłużeniu domu o 120cm na e-maila?
 
Malgorzata R.

 • Dodaj do znajomych

witam, jestem zainteresowana projektem Z264, mam pytania co do projektu ? czy możliwe jest zainstalowanie kotła na pelet lub eko-groszek? , jakie są realne koszta budowy domu pod klucz? czy istnieje możiwośc rozdzielenia pomieszczenia na kotłownie i łazienkę / pozdrawiam

Ewa Z.

 • Dodaj do znajomych

Interesuje mnie ten projekt ale chciałabym zrobić na piętrze dwa pokoje z sypialni z garderobą (trzy sypialnie). Jakiej wielkości w m2 byłyby te pokoiki?
 
Mariusz Z.

 • Dodaj do znajomych

Witam,
Bardzo podoba mi się ten projekt chciałbym zorientować się w kosztach budowy, czy możecie Państwo przesłać mi kosztorys na maila, proszę. Jeśli ktoś wybudował lub buduje ten dom i mógłby przesłać mi koszty będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam [email protected]

M04
Witam. Czy byłaby możliwość zmiany projektu (ODBICIE LUSTRZANE)
1) na parterze zamiast wc zrobienie większego pomieszczenia gospodarczego z osobnym wyjściem na zewnątrz budynku z piecem na paliwo stałe,
2) na piętrze zrobienie dwóch pokoi z sypialni z garderobą (trzy sypialnie)

Proszę o podanie kosztu zmiany projektu
  
Gosia
Witam,
Interesuje mnie ten projekt, ale chciałabym dopytać o możliwość ewentualnej modyfikacji, tj. powiększenie dł i szer o 1 m, tak aby zwiększyć łazienkę na poddaszu. Chciałabym aby znalazł się tam zarówno prysznic jak i wanna :-)
Czy jest możliwość przesłania rzutu parteru + poddasza po zmianach jw.?
Dziękuję i pozdrawiam, Gosia
 
Iwa50
Jestem zainteresowana tym projektem, czy możecie Państwo przysłać mi kosztorys ,abym mogła zorientować się w kosztach budowy tego domu. Chciałabym zastosować ogrzewanie gazowe, czy w domu jest miejsce na piec gazowy (zbiornik).Czy istnieje możliwość wybudowania domu przez Waszą firmę?. Interesuje mnie także projekt Z308 kiedyn bęzie jego orienatcyjna wycena, zastanawiam się na wyborem pomiędzy tymi dwoma projektami. Pozdrawiam Iwona
 
Obsługa klienta
Do Igor : Pytaniem jest raczej o ile potrzeba? Znaczne zwiększenie spowoduje potrzebę zaprojektowania na nową układu funkcjonalnego i konstrukcji domu.
 
Ola O.

 • Dodaj do znajomych

Witam
Bardzo podoba mi się ten projekt, dom jest tani w budowie.
Ale czy koszty budowy (145 000zł razem z podatkiem itp) jest realny? Ponieważ gdy oglądam też inne portale z projektami, to domy 70m buduje się za 300 000zł a gdzie indziej jeszcze taniej niż tu. Czym się mamy w takiej sytuacji kierować? Chodzi o droższe materiały, wykończenie, różne firmy budowlane (chociaż nawet przy systemie gospodarczym ceny mają ogromne różnice) ,czy po prostu cena 300 000 zł za 70m jest najbardziej rzeczywista (mi osobiście nie chce się w to wierzyć ;) ) ?
 
Obsługa klienta
Do Ola O. : Nie w projekcie nie ma piwnicy, można wprowadzić taką zmianę na etapie adaptacji.

Bartosz G.
Witam mam pytanie o powierzchnie domu w sytuacji wydłużenia go o 120 cm i poszerzenia o 60 cm. Koszt budowy mocno by się zmienił ? Prosiłbym o przesłanie rzutów na meila [email protected] z góry dziękuje i życzę zdrowych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku

Wojciech Z.

 • Dodaj do znajomych

Witam.Czy jest techniczna możliwość uniknięcia słupa przy schodach w salonie np.poprzez zmianę technologii budowy stropu?
 
Artur
Czy jst możliwe wydzielenie jakoś pomieszczenia gospodarczego na piec. Przedłużyć np dom? Bo to z projektu wydaje się być mało praktyczne.

Obsługa klienta
Do Artur : Jeśli będzie ogrzewanie gazowe to pomieszczenie jest wystarczające. Oczywiście można wydłużyć dom w ramach adaptacji.

Paweł
Dziękuję za odpowiedź oraz za rys szczegółowe Z265.
Czekam niecierpliwie na udostępnienie tego projektu
Co prawda nie podoba mi się wyjście na taras od innej strony niż w Z264 i inny układ okien na dole ale jest to chyba ciekawsza propozycja.
 
Paweł
Czy jeśli wydłużymy dom od strony frontu i tym sposobem zwiększymy kotłownie, to można będzie zastosować kocioł na paliwo stałe?
Jeśli tak to o ile trzeba budynek wydłużyć? 30, 90, 120 cm?
Co z praniem i suszeniem? Można do tego zaadoptować jakieś pomieszczenie?
Proszę o odpowiedź.

Obsługa klienta
Do Paweł : Tutaj jest za mało miejsca na kocioł na paliwo stałe, a rezygnacja z WC na rzecz PG raczej nie do przyjęcia bo trzeba by było biegać na górę. Ten dom jest bardzo mały i trzeba się liczyć, że jego niski koszt budowy pociąga za sobą pewne następstwa.
 
Obsługa klienta
Do Paweł : Nastąpiła pomyłka chodziło o drugą połowę września, nie o sierpień bo przecież już jest :)
 
Obsługa klienta
Do Paweł : W drugiej połowie sierpnia planujemy udostępnić projekt z265, który jest większą wersja projektu z264. Jeśli ktoś jest zainteresowany to jest możliwość wysłania roboczych rysunków.
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres [email protected].

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

 • rabat na projekt i specjalne promocje
 • oferta na budowę i kredyt
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • darmowa wysyłka
 • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem