Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Michal Zabicki
Bardzo mi się podoba! Czy możliwa jest wersja z kątem 35 stopni, bo niestety w okolicach Krakowa wszystkie gminy chcą mieć dach w zakresie 35-45...
  
Obsługa klienta
Do Ludka : W tym projekcie strop jest dolnym pasem wiązara, zmiana na użytkowe poddasza wymaga przeprojektowania wiązarów.
  
Szymon
Witam. Mam pytanie:czy przy dachu 30 stopni jest możliwa adaptacja poddasza, jeśli tak to co z konstrukcją dachu, chyba wtedy wiązary nie wchodzą w gre?

Obsługa klienta
Do Szymon : Jest możliwe zagospodarowanie poddasza, na pokój z łazienką wystarczy, wówczas trzeba by zaprojektować inne wiązary, które pozwalają na taka adaptacje.
  
Obsługa klienta
Do Andreas L. : Nie potrzebna, jeśli ktoś chce zrezygnować z możliwości adaptacji poddasza, my zostawiamy taką "furtkę" aby w przyszłości można było zrobić poddasze. Natomiast jeśli powierzchnia jest wystarczająca można "usunąć" ściankę kolankową.

Kasia
Ja już od dawna szukam projektu domu - nie jest to sprawa pilna, więc szukam i szukam. Niewiem czy to będzie ten czy inny. Ten jest super, ale na pewno potrzebowałabym zrobić przejście z domu do garażu (np. likwidując szafy wnękowe w pokojach) oraz nie widzę sensu dodatkowego wc, raczej połączyłabym to pomieszczenie z łazienką z zrobiła tam duży prysznic:) wydaje mi się, że te zmiany są bezproblemowe do wykonania.

I teraz pytanie za 100 punktów: czy po doklejeniu garażu jest możliwość zrobienia tam kotłowni i tym samym rezygnacja z kominka i kotłowni przy kuchni i zrobienia tam dużej spiżarni?

Jerzy N.

  • Dodaj do znajomych

Do Kasia : Oj , osobne WC jest konieczne ! Wystarczy kilka Pań w domu i poranna toaleta zablokowana ! ( to tak mimochodem zauważam) . Projekt piękny i funkcjonalny , coraz trudniej wybrać .

Obsługa klienta
Do Kasia : Pani Kasiu, opisane zmiany są możliwe do wykonania, polecamy jednak małe WC przydaje się naprawdę :)
 
Michal Zabicki
Bardzo mi się podoba! Czy możliwa jest wersja z kątem 35 stopni, bo niestety w okolicach Krakowa wszystkie gminy chcą mieć dach w zakresie 35-45...

Obsługa klienta
Do Michal Zabicki : Tak, oczywiście można zmienić kąt dachu, będzie więcej miejsca na "graty" na poddaszu ;)
 
Obsługa klienta
Do Michal Zabicki : Aktualnie dach ma 30 stopni, więc zmiana 5 stopni nie zmieni, aż tak charakteru domu co innego jeśli miałby mieć 40+. Mogę wysłać proste porównanie obu domów z różnym kątem dachu na maila jeśli jest chęć :)
 
Agnieszka S.

  • Dodaj do znajomych

Do Michal Zabicki : Cudowny domek... jestem na etapie zakupu dzialki budowlanej, chcialabym kupic ten projekt, ale musi miec garaz. Czy jest mozliwosc doprojektowania? I komin trzeba przeniesc do pomieszczenia gospodarczego kolo garazu:-)
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres [email protected].

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

  • rabat na projekt i specjalne promocje
  • oferta na budowę i kredyt
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • darmowa wysyłka
  • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem